“Niucha” poszedł siedzieć!

14 grudnia, 2010
Podczas zatrzymania w wynajmowanym przez Sławomira C. mieszkaniu znaleziono narkotyki.
Podczas zatrzymania w wynajmowanym przez Sławomira C. mieszkaniu znaleziono narkotyki.

Uchylał się od wykonania wyroku
Ta informacja z pewnością ucieszy niejednego mieszkańca Słupcy. Znany słupecki przestępca Sławomir C. w sobotę czwartego grudnia trafił do więzienia w Gębarzewie. Mężczyzna nie stawiał się na odbycie wymierzonej mu przez sąd kary. Został zatrzymany w wynajętym mieszkaniu w Przybrodzinie.

Otym znanym przestępcy pisaliśmy już wielokrotnie. Zamieszany w pobicia i kradzieże Sławomir C. wydawał się być bezkarny, mimo kilku wyroków. Kpił sobie z polskiego wymiaru sprawiedliwości, jeżdżąc samochodem mimo zabranego prawa jazdy. Nieszczęśliwie dla niego uprawomocniony wyrok w sprawie pobicia Filipa B. w Skorzęcinie zaważył na jego pozbawieniu wolności. Sławomir C. został skazany na półtora roku bezwzględnej odsiadki. Słupeccy policjanci od 29 listopada do 3 grudnia zatrzymali aż 12 poszukiwanych osób.

„Najdłużej, bo od trzech lat, poszukiwany był 37-letni mieszkaniec gm. Strzałkowo. Wyemigrował z Polski, aby ukryć się przed organami ścigania. Wcześniej dopuszczał się oszustw i fałszerstw. Wydano za nim ENA i jak to bywa wcześniej lub trochę później dosięgła go ręka sprawiedliwości. Został zatrzymany przez irlandzką Policję, przewieziony do kraju i obecnie przebywa w areszcie śledczym w Warszawie.”- informuje Marlena Kukawka, rzecznik prasowy słupeckiej policji.

Uchylał się od wykonania wyroku
Uchylał się od wykonania wyroku

W piątek policjanci odnieśli wielki sukces, zatrzymując 31-letniego przestępcę ze Słupcy. Sławomir C. nie zgłosił się w terminie na odbycie kary pozbawienia wolności i ukrywał się w Przybrodzinie. Ponieważ charakter popełnionych przez niego przestępstw był bardzo poważny oprócz słupeckich mundurowych w zatrzymaniu Sławomira C. pseudonim „Niucha” brali udział policjanci z Nieetatowej Grupy Realizacyjnej.

„Nie mógł się nam wymknąć.” – mówi zastępca komendanta Zbigniew Malina. Ciążące nad słupczaninem wyroki nie miały żadnego przełożenia na zaprzestanie przestępczego życia. Słupczanin nie otwierał drzwi przez co policjanci zmuszeni byli do wykonania tzw. siłowego wejścia. Podczas zatrzymania w wynajmowanym przez Sławomira C. mieszkaniu znaleziono narkotyki.

W sobotę (4.12) Sławomir C. został odwieziony do zakładu karnego. Dodajmy, że w wyniku apelacji Filipowi M., który był zamieszany w pobicie Filipa B. w Skorzęcinie karę bezwzględnego pozbawienia wolności zawieszono na okres próby.

Fot: KPP Słupca

  1. Miłego pobytu Niucha, będziemy trzymać za ciebie kciuki aby kolejne wyroki sądowe oddaliły ci skutecznie szybki powrót.

  2. I bardzo dobrze buraku za 10 nic tylko sie nachlać naćpać zatankwac za 10zł i wozić z małolatami po rynku bo dalej juz by paliwa brakło:)

  3. wielki sukces policji!! nie ma to jak robic sobie dobry PR. o tym ze jezdzil jak szaleniec po slupcy bez prawka i policja wiedzac o tym nawet palcem nie kiwnela to juz CISZA… a Filip syn burmistrza jak zwykle sie wywinal mimo bardzo bujnej przeszlosci

  4. jeszcze wsadzić koleżków z którymi trzymał i kręcił te swoje lewe interesy i będzie spokój!!!

  5. Teraz Kazdy Cwany!!! Szkoda ze TYLKO JA MU POWIEDZIALEM PROSTO W OCZY ZE JEST CWELEM !!!!!!

  6. moze i sobie zasluzyl ale i tak da rade! hehe a SOKOL… Ty sie nawet bales na niego spojrzec wiec tu nie cwaniakuj!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *