„Zawodówka” bawiła się w Mostostalu!

5 lutego, 2011
100 dni do matury
100 dni do matury

100 dni do matury – Fotorelacja!
Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Słupcy tradycyjnie już bal studniówkowy zorganizowali w stołówce Mostostalowskiej. Na tej jedynej w swoim rodzaju imprezie bawiło się ok. 120 osób. Uczniowie, nauczyciele i rodzice… Udanej zabawy i powodzenia na egzaminie dojrzałości żyły uczniom dyrektor Stanisław Marek Kłaniecki, który także prowadził Poloneza oraz wicestarosta Andrzej Kin.

„Dotarliście już do pewnego celu. W ciągu ostatnich lat szybko stawaliście się dorośli, poważniej myślący, snujący już dorosłe plany, odpowiedzialni za siebie. Lata te, które wydają się dzisiaj mgnieniem, przyniosły tak wiele zmian w waszym życiu” – tymi słowy otworzył studniówkę dyrektor szkoły Stanisław Kłaniecki.

Zdaniem dyrektora studniówka to ostatnia okazja do beztroski. To bal rozpoczął odliczanie czasu do tak ważnego momentu życiowego, jakim jest egzamin maturalny.

„Wierzę, że czekające was w maju egzaminy potwierdzą waszą dojrzałość intelektualną. Pamiętajcie, że studniówka to bal, w którym uczestnictwo powinno być przeżyciem radosnym i serdecznie wspominanym po latach. Dlatego też spędźmy tę noc tak żeby nie wstydzić się jutro swojego zachowania, a swoim uczestnictwem przyczynić się, by był to bal niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju” – mówił dyrektor Kłaniecki.

Wtedy rozbrzmiały pierwsze takty Poloneza, a młodzież posłuchała rad dyrektora i godnie bawiła się do białego rana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *