10 lat klubu Wielkopolscy Fani Motocykli

12 grudnia, 2012

Już od 11 grudnia

KALENDARZ DO GAZETY GRATIS!


Na początku nie było klubu, tylko kilku zapalonych motocyklistów spotykających się przypadkowo. Grupa rosła, aż rozpoczęto formalizowanie klubu. Nie było od razu regulaminu. Chcieliśmy się najpierw wyróżnić z tłumu, dlatego też powstał projekt barw i znaku klubu WFM – tak tworzenie klubu wspominają Wielkopolscy Fani Motocykli, który wraz z rokiem 2013 wkroczą w drugie dziesięciolecie swojej działalności.

W~F~M – Wielkopolscy Fani Motocykli to dziś elitarna grupa, która początki swojej działalności datuje na rok 2003. Motocykliści zgodnie twierdzą, że chcą i łamią stereotypy, iż kierowcy jednośladów są jedynie piratami drogowymi bezmyślnie mknącymi autostradą, czy hałasującymi silnikami swych maszyn w mieście.

– Na początku nie było klubu, tylko kilku zapalonych motocyklistów spotykających się przypadkowo. Grupa rosła, aż rozpoczęto formalizowanie grupy. Nie było od razu regulaminu. Chcieliśmy się najpierw wyróżnić z tłumu, dlatego też powstał projekt barw i znaku klubu WFM. Ważny był dla nas znak rozpoznawczy. Pierwsza grupa liczyła około 10 osób, dziś jest nas prawie czterdziestu. Mogło być nas więcej, mogło być mniej, ale nie chodzi nam o ilość. Nazwę wymyślił pierwszy prezes klubu a pochodzi ona od nazwy nieistniejącej już Warszawskiej Fabryki Motocykli.

Cały artykuł we wtorkowym wydaniu Gazety Słupeckiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *