19-letni motocyklista zginął na miejscu

16 sierpnia, 2022

14 sierpnia przed godziną 8:00 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem na drodze z Wólki do Witkowa (między Brudzewem a Mielżynem). Samochód osobowy stanął w płomieniach. Młody motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

„Po dotarciu pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia zastano pożar samochodu oraz leżącego przed nim motocykla. Uczestnicy zdarzenia, dwie osoby z samochodu osobowego znajdowały się na poboczu drogi, natomiast kierującym motocyklem zajmował się zespół ZRM, który na miejsce zdarzenia dotarł razem z pierwszym zastępem straży pożarnej. Przez dłuższy czas trwała reanimacja poszkodowanego motocyklisty. Niestety nie udało się go uratować.

Pozostałe dwie osoby zostały zabrane przez zespół ZRM do szpitala. Działania straży pożarnej trwały ponad 4 godziny.” – zrelacjonował zdarzenie mł. bryg. Mariusz Pawela z słupeckiej PSP. Podczas zdarzenia ruch na drodze był wstrzymany – Policja zorganizowała objazdy. Na miejscu zdarzenia pracowały zastępy z JRG Słupca, OSP Strzałkowo, OSP Brudzewo, Prokuratura, Policja, ZRM. Tragicznie zmarły motocyklista był mieszkańcem powiatu wrzesińskiego, a autem podróżowwali mieszkańcy powiatu gnieźnieńskiego.

Fot. PSP Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *