Kronika policyjna 46-2009

27 listopada, 2009

PolicjaZnieważył policjanta
11 listopada godz. 2:45 Szemborowo. Dariusz H. zam. powiat słupecki, będąc po spożyciu alkoholu, podczas wykonywania czynności służbowych przez policjantów, w związku z podjętą interwencją znieważył ich, używając wobec nich słów wulgarnych i obelżywych. Dariusz H. został zatrzymany i osadzony w PDOZ. Postępowanie prowadzi PP w Strzałkowie.

Chciała okraść sklep
10 listopada godz. 15:35 Słupca ul. Kościuszki. Lidia K. lat 59 zam. Słupca, będąc w stanie nietrzeźwości – 2,207 promila, podczas wykonywania czynności przez policjantów w związku z kradzieżą sklepową znieważyła ich używając wobec nich słów wulgarnych i obraźliwych. Lidia K. została zatrzymana i osadzona w PDOZ. Postępowanie prowadzi KPP w Słupcy. Kobiecie grozi grzywna, kara ograniczenia wolności, albo pozbawienie wolności do roku.

Ukradli glebogryzarkę
Po zerwaniu kłódki zabezpieczającej wejście do warsztatu przy ulicy Browarnej skradziono glebogryzarkę elektryczną wartości 300 złotych na szkodę mieszkańca Słupcy. Zdarzenie nastąpiło w dniach od 7 listopada godz. 17:00, do 9 listopada godz. 12:00. Postępowanie prowadzi KPP Słupca.

Kradzież roweru
13 listopada godz. 19:00 Słupca ul. Dąbrowskiej. Nieznany sprawca skradł rower typu „damka” o wartości 419 złotych, pozostawiony na terenie ogrodzonej posesji, na szkodę mieszkanki Słupcy. Postępowanie prowadzi KPP Słupca.

Pijani na drogach
9 listopada godz.0:00 Ratyń. Krzysztof L, lat 21, zam. gm. Lądek, kierował samochodem osobowym, będąc w stanie nietrzeźwości – 1,512 promila i doprowadził do kolizji drogowej. Zatrzymany przez policjantów OPI KPP w Słupcy. Pobrano dwukrotnie krew do badań. Postępowanie prowadzi KPP w Słupcy.
•••
11 listopada godz. 18:50 Zagórów ul. Berdychów. Policjanci z PP w Zagórowie zatrzymali Romana K. lat 43, zam. pow. Słupca, który będąc w stanie nietrzeźwości – 1,911 promila, kierował rowerem. Postępowanie prowadzi PP w Zagórowie.
•••
13 listopada godz. 16:15 Michalinów Trąbczyński. Dzielnicowi z PP w Zagórowie zatrzymali Leszka J. Lat 26, zam. gm. Zagórów, który będąc w stanie nietrzeźwości – 1,533 promila, kierował motorowerem marki Romet. Postępowanie prowadzi PP w Zagórowie.
•••
13 listopada godz. 18:00 Michalinów Oleśnicki. Dzielnicowi PP w Zagórowie zatrzymali Grzegorza K. lat 42, zam. pow. Słupca, który będąc w stanie nietrzeźwości – 2,583 promila, kieorwał samochodem osobowym.
•••
15 listopada godz. 16:45 Orchowo ul. Orchówiec. Policjanci RRD KPP Słupca podczas kontroli drogowej zatrzymali Macieja Z. lat 51, zam. gm. Orchowo, który będąc w stanie nietrzeźwości 2,058 promila, kierował samochodem osobowym. Pobrano krew do badań. Postępowanie prowadzi KPP Słupca.

KOMUNIKAT POLICJI
Prosimy o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Słupcy właściciela roweru damka typ „górski”, który został skradziony 24 listopada w Słupcy spod bloku przy ulicy Kopernika, ze stojaka na rowery. Rower znajduje się w KPP Słupca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *