Aktywnie i z kulturą. Akcja Lato 2015

LIPIEC
1 lipca (sroda)
9:30 Turniej piłki noznej w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum, /godz. 9:00 zapisy do turnieju/
9:30 Spotkanie z dietetykiem dla dzieci i rodziców.
11:00 spotkanie z reprezentantem Polski Michałem Golinskim – kompleks boisk Orlik 2012 MOSiR, ul. Gajowa

2 lipca (czwartek)
godz. 16:30 Strefa Kids, tance, gry i zabawy – kompleks boisk Orlik 2015 ul. Gajowa.

4 lipca (sobota)
10:00 VIII Turniej Siatkówki Plazowej Kobiet, VIII Turniej Siatkówki Plazowej Mikstów

7 lipca (wtorek)
10:00 Wyprawa piesza wokół jeziora słupeckiego, sesja zdjeciowa – start hala MOSiR. (Przewidujemy dla kazdego uczestnika batonik o soczek na droge)

9 lipca (czwartek)
11:00 „W zdrowym ciele zdrowy duch” – sciezka zdrowia PZU z MOSiR-em i Pasjonatami – kompleks boisk Orlik 2012 ul. Gajowa.

14 lipca (wtorek)
10:00 Nauka tenisa ziemnego z instruktorami ze Słupeckiego Towarzystwa Tenisowego – korty MOSiR/STT.

16 lipca (czwartek)
15:00 Rodzinne budowanie zamków i puszczanie latawców – plaza jezioro słupeckie
17:00 Strefa Kids, gry i zabawy – kompleks Boisk Orlik 2012 ul. Gajowa.

18 lipca (sobota)
10:00 – X Regionalny Turniej Piłki Siatkowej Plazowej Mezczyzn – boiska przy hali MOSiR

21 lipca (wtorek)
11:00 „Sladami Inspektora Gadzeta” – wizyta KP Policji Słupca – start hala MOSiR Słupca /zdejmowanie odcisków palców, tresura ps itp./

23 lipca (czwartek)
11:00 Wycieczka duktami lesnymi – start hala MOSiR Słupca

28 lipca (wtorek)
10.00 – 14.00 Warsztaty plastyczne – instr. Zenobia Strugalska (MDK)

29 lipca (sroda)
10.00 – 14.00 Warsztaty plastyczne – instr. Zenobia Strugalska (MDK)

30 lipca (czwartek)
10.00 – 14.00 Warsztaty plastyczne – instr. Zenobia Strugalska (MDK)

SIERPIEN
3 sierpnia (poniedziałek)
10.00 – 12.00  lm animowany dla dzieci (sala kina)

4 sierpnia (sroda)
10.00 – 12.00  lm animowany dla dzieci (sala kina)
godz. 11:00 „Strazak Sam” Dzien ze strazakami nad jeziorem /zabwy, lanie woda itp./ – start Hala MOSiR.

5 sierpnia (wtorek)
10.00 – 14.00 – turniej gier elektronicznych na wielkim ekranie – FIFA 2015

6 sierpnia (czwartek)
12.00 – 14.00 – Warsztaty muzyczne dla dzieci i młodziezy – instruktor Krzysztof Herian

7 sierpnia piatek
12.00 – 14.00 – Muzyczne animacje i zabawy dla dzieci – instruktor Krystian Bartczak (sala OSP)

8 sierpnia (sobota) XXVI Wawrzynki Słupeckie
14:00 XVI Młodziezowe Biegi Wawrzynkowe – zapisy do godz. 13:30 – stadion MOSiR
15:00 VII Wawrzynkowy Bieg Rodzinny i Bieg Niepełnosprawnych – zapisy do godz. 14:30
17:15 VII Bieg o Laur Sw. Wawrzynca oraz Mistrzostwa Polski Małzenstw – zapisy do godz. 16:30
Koncerty wawrzynkowe na targowisku (KATE RYAN)

9 sierpnia (niedziela)
10:00 – XXXI Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie z KbKs o puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Słupcy
– XXV Wawrzynkowy Indywidualny Turniej Tenisa Ziemnego – korty MOSiR/STT

10 sierpnia (poniedziałek)
10.00 – 12.00  lm animowany dla dzieci (sala kina)
12.00 – 14.00 – Warsztaty muzyczne dla dzieci i młodziezy – instruktor Krzysztof Herian

11 sierpnia (wtorek)
10:00 „Letni miting lekkoatletyczny” Stadion Lesny
12.00 – 14.00 – Muzyczne animacje i zabawy dla dzieci – instruktor Krystian Bartczak (sala OSP)

12 sierpnia (sroda)
10.00 – 12.00  lm animowany dla dzieci (sala kina)
12.00 – 14.00 – Muzyczne animacje i zabawy dla dzieci – instruktor Krystian Bartczak (sala OSP)

13 sierpnia godz. 15:00 (czwartek)
12.00 – 14.00 – Muzyczne animacje i zabawy dla dzieci – instruktor Krystian Bartczak (sala OSP)
725 lat Słupcy „Poznajemy nasze miasto” – wizyta w muzeum
godz. 17:00 Strefa Kids, gry i zabawy naszych rodziców, tance – kompleks boisk Orlik 2012 MOSiR ul. Gajowa

14 sierpnia (piatek)
10.00 – 12.00  lm animowany dla dzieci (sala kina)
12.00 – 14.00 – Warsztaty muzyczne dla dzieci i młodziezy – instruktor Krzysztof Herian

17 sierpnia (poniedziałek)
10.00 – 12.00  lm animowany dla dzieci (sala kina)

18 sierpnia (wtorek)
10.00 – 14.00 – Turniej gier elektronicznych na wielkim ekranie – wyscigi samochodowe
11:00 „Poznajemy nasze miasto” – podchody

19 sierpnia (sroda)
10.00 – 12.00  lm animowany dla dzieci – sala kina „Sokolnia”

20 sierpnia (czwartek)
12:00 – 13:30 Otwarte zajecia siatkówki chłopców kl. I, II, III, IV SP – SPS/MOSiR – hala MOSiR
10.00 – 14.00 – turniej gier elektronicznych na wielkim ekranie – walki wschodu

21 sierpnia (piatek)
10.00 – 12.00  lm fabularny dla dzieci (sala kina)
12:00 – 13:30 – Otwarte zajecia siatkówki dziewczat kl. I, II, III, IV SP – MOS/MOSiR – hala MOSiR

22 sierpnia godz. 17:00 (sobota)
VI Nocny Turniej Piłki Siatkowej Plazowej – OWZ HORN Kosewo

24 sierpnia poniedziałek
10.00 – 12.00  lm animowany dla dzieci (sala kina)
12.00 – 14.00 – Warsztaty muzyczne dla dzieci i młodziezy (szkoła muzyczna YAMAHA)
11:00 – Turniej piłki noznej w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum, – kompleks boisk Orlik 2012 MOSiR, ul. Gajowa.

25 sierpnia (wtorek)
12.00 – 14.00 – Warsztaty muzyczne dla dzieci i młodziezy (szkoła muzyczna YAMAHA)
12:00 – 13:30 Otwarte zajecia siatkówki chłopców kl. I, II, III, IV SP – SPS/MOSiR – hala MOSiR
16.30 – 17.30 – Warsztaty taneczne ZUMBA dla dzieci i młodziezy instruktor Paulina Szygenda (sala OSP)

26 sierpnia (sroda)
10.00 – 14.00 Warsztaty plastyczne – instr. Zenobia Strugalska (MDK)
10.00 – 12.00  lm animowany dla dzieci (sala kina)
12.00 – 14.00 – Warsztaty muzyczne dla dzieci i młodziezy (szkoła muzyczna YAMAHA)
12:00 – 13:30 Otwarte zajecia siatkówki chłopców kl. I, II, III, IV SP – SPS/MOSiR – hala MOSiR
16.30 – 17.30 – Warsztaty taneczne ZUMBA dla dzieci i młodziezy instruktor Paulina Szygenda (sala OSP)

27 sierpnia (czwartek)
10.00 – 12.00  lm fabularny dla młodziezy (sala kina)
10.00 – 14.00 Warsztaty plastyczne – instr. Zenobia Strugalska (MDK)
12.00 – 14.00 – Warsztaty muzyczne dla dzieci i młodziezy – instruktor Arleta Adamczyk (szkoła muzyczna YAMAHA)
12:00 – 13:30 Otwarte zajecia siatkówki chłopców kl. I, II, III, IV SP – SPS/MOSiR – hala MOSiR

28 sierpnia (piatek)
12.00 – 14.00 – Warsztaty muzyczne dla dzieci i młodziezy (szkoła muzyczna YAMAHA)
12:00 – 13:30 Otwarte zajecia siatkówki dziewczat kl. I, II, III, IV SP – MOS/MOSiR – hala MOSiR
16.30 – 17.30 – Warsztaty taneczne ZUMBA dla dzieci i młodziezy instruktor Paulina Szygenda (sala OSP)

29 sierpnia (sobota)
14:00 „Wielki festyn na pozegnanie wakacji” boiska za hala MOSiR (Pasjonaci, GROM, Miejski Dom Kultury – mikrofon dla wszystkich, wystepy spiewajacych dzieci, DJ – MaxxiMusic, Walki wojów, zabawa taneczna)
Od poniedziałku do piatku włacznie od godz. 14:30 do godz. 17:00 zajecia na kompleksie boisk ORLIK 2012 prowadzone przez animatorów – boisko do piłki noznej i piłki koszykowej.

ORGANIZATORZY: Urzad Miasta w Słupcy, Miejski Osrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupcy, Osrodek Wypoczynkowo – Zeglarski „HORN” w Kosewie, KP Policji w Słupcy, KP PSP w Słupcy, STK „GROM”, Pasjonaci, SPS, Muzeum Regionalne, Miejski Dom Kultury – Kino „Sokolnia”, STT Słupca, MOS Słupca, Lidl, Sylwia Burzynska (dietetyk), Joanna Zastawa, Animatorzy kompleks boisk ORLIK 2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.