Korty tenisowe w Słupcy przygotowane do sezonu

Rusza sezon tenisowy na kortach Słupeckiego Towarzystwa tenisowego przy ul.Gajowej 4. Po wyrównaniu kortów i założeniu linii teraz na kortach najbardziej wyczekiwane jest słońce.

Jeśli pogoda dopisze, pierwsi tenisiści w tym tygodniu rozpoczną swoje zmagania. Od soboty 22 kwietnia swoje treningi rozpoczynają dzieci i młodzież ze Szkółki Tenisowej STT. Przez całą zimę najmłodsi trenowali w gościnnych progach sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych.

Teraz pora rozwijać swoje umiejętności na pięknych obiektach Słupeckiego Towarzystwa Tenisowego. Jeszcze w maju tenisiści zorganizują turniej na rozpoczęcie sezonu a następnie zainaugurują rozgrywki w ramach deblowego Grand Prix oraz ligi singlowej.

Bardzo mile widziani są ewentualni nowi tenisiści- dzieci, młodzież czy dorośli. Wszyscy, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tenisem niezbędne informacje znajdą na facebooku Słupeckiego Towarzystwa Tenisowego oraz na stronie internetowej www.tenis.slupca.pl a także pod numerem telefonu 604915806.

Warto dodać, że do końca miesiąca, po opłaceniu przelewem bankowym składki członkowskiej na pół roku, grać można za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

....