Debata „Gazety Słupeckiej” nie doszła do skutku

Na czwartek (11.10) redakcja Gazety Słupeckiej zaplanowała debatę między kandydatami na Burmistrza Słupcy, na którą tydzień wcześniej zaprosiliśmy (warto podkreślić, iż w tym samym dniu) zarówno Michała Pyrzyka, jak i Jacka Bartkowiaka. Niestety pierwszy z panów nie odpowiedział na nasze zaproszenie.

Redakcja Gazety Słupeckiej zaprosiła 4 października kandydatów na Burmistrza Słupcy – Michała Pyrzyka i Jacka Bartkowiaka do udziału w debacie wyborczej. Spotkanie miało odbyć się 11 października o godzinie 12.00 w budynku naszej redakcji. Obaj kandydaci otrzymali program debaty, w którym znalazły się – przedstawienie wizji zarządzania miastem, pytania dziennikarzy i pytania kandydatów do siebie nawzajem. Zarówno Michał Pyrzyk, jak i Jacek Bartkowiak zaproszenia na debatę otrzymali w tym samym dniu. Jacek Bartkowiak swój udział potwierdził już tego samego dnia. Niestety z przykrością musimy poinformować, że obecnie urzędujący Burmistrz – Michał Pyrzyk na nasze zaproszenie nie odpowiedział w ogóle… Nie otrzymaliśmy od niego żadnej informacji, czy w spotkaniu weźmie udział. 11 października w naszej redakcji pojawił się tylko jeden z kandydatów, Jacek Bartkowiak, który niestety nie doczekał się przyjścia swojego rywala. Debata nie doszła zatem do skutku.

Cóż, ocenę owej sytuacji pozostawiamy Państwu – naszym czytelnikom. My ze swej strony obu Panom kandydatom życzymy w najbliższych wyborach powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

....