Cyrkowa ciężarówka zderzyła się z osobówką – kierowca w stanie ciężkim – FILM I ZDJĘCIA

Wczoraj (14.03) tuż przed godziną 22.00 w Strzałkowie, na drodze krajowej K 92 zderzyły się samochód ciężarowy (jadący od strony Słupcy) i osobówka (wyjeżdżająca z ul. Powstańców Wlkp). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem ciężarowym obywatel Ukrainy wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem osobowym.

Kierujący samochodem osobowym był zakleszczony w aucie.

„Kierujący ciągnikiem siodłowym Man zderzył się z samochodem osobowym VW Passat, którym jechały dwie osoby. Z informacji uzyskanych przez Dyżurnego Stanowiska Kierowania wynikało, że kierujący autem osobowym jest w nim uwięziony. Na miejsce dojechały zastępy strażackie JRG PSP ze Słupcy i OSP Strzałkowo. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do osoby rannej i wydobyto ją z samochodu. Kierowcy i pasażerowi Passata udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy, ranni zostali zabrani do szpitala. Równolegle zabezpieczono miejsce wypadku i odłączono zasilanie w pojazdach. W końcowej fazie akcji usunięto z drogi uszkodzone elementy samochodów” – relacjonuje mł. bryg. Dariusz Różański z PSP Słupca.

Kierowca trafił do szpitala w stanie ciężkim.

„Obywatel Ukrainy został zatrzymany do wyjaśnienia. Był trzeźwy” – wyjaśnia słupecka policja.

Od naszego czytelnika otrzymaliśmy krótki film z miejsca zdarzenia.


MK (Zdjęcia: KP PSP Słupca)

  1. Jak piszecie te swoje artykuły to piszcie je z prawdą a nie kit ludziom wciskacie „trafił w ciężkim stanie do szpitala” nwm kto podał wam takie informacje albo sami to do pisaliście śmiech

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *