Podsumowanie sezonu strzeleckiego

Regionalna Liga Strzelecka 13 marca podsumował sezon halowy z karabinka pneumatycznego. Przed uroczystym wręczeniem dyplomów oraz pucharów odbyły się Drużynowe Zawody Strzeleckie.

Kategoria Młodzież Szkolna – drużynowa

1. Maja i koledzy /Maja Klajewska, Filip Siuba, Piotr Kowalski/ – 258
2. Ekonomik 1 /Wiktoria Dudek, Bartek Musiałowski, Natalia Żurawska/ – 256
3. ZSP Zagórów 3 /Julita Wojciechowska, Damian Nowak, Damian Kubicki/ – 253
4. PDK /Dominika Stępniak, Patryk Musiałowski, Łukasz Kawa/ – 250
5. KBS Witkowo 3 /Zuzanna Łyskawińska, Marta Michalska, Weronika Popek/ – 232
6. ZSE /Patryk Kaczmarek, Szymon Sieczkarek, Piotr Jadrych/ – 229
TWD /Tobiasz Madalski, Wiktor Gmyrek, Dominik Borowski/ – 225 pkt
ZSP Zagórów 2 /Paulina Waleryszek, Paulina Marcinkowska, Martyna Paszak/ – 223
Ekonomik 2 /Alicja Kruszka, Tomasz Mroczkowski, Emil Błaszczyk/ – 223
ZSP Zagórów 1 /Klaudia Jóźwiak, Damian Pańczak, Adrian Busse/ – 219
GKJ /Wiktoria Grodzka, Julia Jasińska, Mateusz Krawczyński/ – 218

Kategoria SENIORZY – drużynowa

1. DMG /Mikołaj Mateusiak, Dagmara Frydrychowicz, Grzegorz Hyk/ – 253
2. SOS FORT /Piotr Błoniewski, Andrzej Machowiak, Karol Szczepankiewicz/ – 246
3. KBS Witkowo 1 /Witold Wiśniewski, Andrzej Malik, Jamusz Wąsowski/ – 240
4. Towarzystwo Samorządowe Nr 2 /Dariusz Stępniak, Tomasz Czekała, Ryszard Gryc/ – 236
5. SP Zagórów /Daniel Słowiński, Jakub Słowiński, Karol Kuszka/ – 235
6. Towarzystwo Samorządowe Nr 3 /Andrzej kmieć, Sławomir Janaszak, Łukasz Rogalski/ – 223
7. Towarzystwo Samorządowe Nr 1 /Beata Nadgrodkiewicz, Anna Kmieć, Katarzyna Organiściak/ – 214
8. KBS Witkowo /Bogusław Mołodecki, Miriana Janicka, Hubert Hapoński/ – 201

Klasyfikacja po VI turniejach – indywidualna

Kategoria Gimnazjum

Chłopcy
1. Łukasz Kawa – 494
2. Filip Siuba – 469
3. Jakub Słowiński – 465
4. Dominik Borowski – 459
5. Mateusz Krawczyński – 435
6. Tobiasz Madalski – 433

Dziewczęta
1. Dominika Stępniak – 484
2. Wiktoria Grodzka – 432
3. Julia Jasińska – 388

Kategoria Ponadgimnazjalna

Chłopcy
1. Damian Nowak – 531
2. Bartosz Musiałowski – 507
3. Damian Kubicki – 498
4. Piotr Jadrych – 476
5. Szymon Sieczkarek – 474
6. Damian Pańczak – 467

Dziewczęta
1. Julita Wojciechowska – 525
2. Wiktoria Dudek – 519
3. Maja Klajewska – 509
4. Natalia Żurawska – 496
5. Natalia Matelska – 496
6. Paulina Waleryszek – 464

Kategoria Seniorzy

Mężczyźni
1. Witold Wiśniewski – 533
2. Andrzej Machowiak – 502
3. Piotr Błoniewski – 498
4. Karol Szczepankiewicz – 492
5. Ryszard Gryc – 483
6. Tomasz Czekała – 460

Kobiety
1. Dagmara Frydrychowicz – 526
2. Katarzyna Organiściak – 488
3. Anna Kmieć – 479
4. Beata Nadgrodkiewicz – 165
5. Żaneta Jarzyńska-Sobieraj – 132

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

....