Program z Arturem Wartą 10 maja w TTV

Jak już wcześniej informowaliśmy, słupczanin Artur Warta wystąpi w telewizyjnym show „Dżentelmeni i wieśniacy”. Artur pojawi się w programie razem z Karolem Smuszkiewiczem. Emisja programu nastąpi 10 maja o godz. 22.00 na kanale TTV.

  1. Ten facet to nie dżentelmen tylko pasożyt.ten wieśniak ma wiecej z dżentelmena niz on.fajne życie cudzym kosztem.kobieta go sponsoruje a jego obowiązki woow wymien toner spakuj kosmetyki masakra.rekawy zawijaj chłopie i zarabiaj na siebie sam a nie tel wyslij przelew

  2. Dramat, jeszcze raz dramat on i gentelmem??? Utrzymanek…a ta jego laska kupiła sobie chyba tylko seks… żałosne…Ja nie narzekam na brak pieniędzy ale byłam uczona szacunku, pokazał klasę….

  3. Kondon pekniety,zalosny lamus bez kregoslupa moralnego,osmiesza rase męska naszczal bym na niego i dodal ze juz zaplacone,prawdziwy pindol brak słów,a ona do niego pasuje albo taka pusta lala albo ma dobry ubaw z „misiaczka”

  4. Tragedia , w tym programie pseudo gentelmen okazał się wieśniakiem a, drugi pan szczery fajny pracowity chłopak ze wsi. Wstyd powinno być i tej kobiecie i pseudo gentelmenowi , bo to ona wyhodowała pasożyta .

  5. Ogląłam powtòrkę programu. Żałosne. To nie dżentelmen, to utrzymanek kobiety. Wstyd dla tej dziewczyny też, bo jest pełnowartościowa i stać Ją na prawdziwego faceta, nie na takiego ktòtemu trzeba płacić za usługi. Jaką ten facet ma wartość, wszyscy widzą m

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *