Kolejne mandaty za naruszenie przepisów w stanie epidemii

Kolejne 6 młodych osób policjanci ukarali mandatami za naruszenie zakazu grupowania się i przemieszczania. Jeżeli wszyscy nie podejdziemy do tych regulacji w sposób odpowiedzialny, skutki dla wszystkich mogą być katastrofalne.

Wczoraj około godziny 19.00 do dyżurnego słupeckiej jednostki policji wpłynęło zgłoszenie o mężczyznach, którzy przesiadywali w aucie zaparkowanym w Słupcy na ul. Traugutta i prawdopodobnie spożywali alkohol. Skierowany na miejsce patrol potwierdził fakt grupowania się wbrew ostatnio wprowadzonym przepisom dotyczącym stanu epidemii. Trzej młodzi ludzie zrobili sobie spotkanie przy alkoholu. Wszyscy zostali ukarani mandatami i poinformowani o konieczności rozejścia się.

Przed godziną 20.00 policjanci z Posterunku Policji w Zagórowie podczas służby obchodowej zauważyli na parkingu trzy młode osoby. Jak się okazało dziewczyna i dwóch chłopaków przyjechali różnymi autami w to miejsce, aby porozmawiać w grupie. Każde z nich zostało ukarane nałożeniem mandatu.

Przypomnijmy, że od środy w naszym kraju obowiązują jeszcze bardziej restrykcyjne przepisy dotyczące grupowania się i przemieszczania. Tylko bezwzględne stosowanie się do nich pozwoli w najskuteczniejszy sposób opanować stan epidemii w naszym kraju. Policjanci będą stanowczo reagować na przypadki niestosowania się do obowiązujących regulacji!

inf. KPP Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *