Pierduśnik 7-2010

Gazeta Słupecka nr 7/2010
Z dobrych źródeł dowiadujemy się, iż po udanej uroczystości wręczenia nagród laureatom plebiscytu Gazety Słupeckiej na Słupczanina Roku – Starostwo Powiatowe w Słupcy przygotowuje swoją wersję tego plebiscytu. Tym razem, ze społecznego i jedynie słusznego wyboru Słupczaninem Roku ma zostać starosta słupecki,a nagrodę wręczy mu burmistrz Słupcy.

Chwilę potem dożywotnim Słupczaninem Roku zostanie burmistrz Słupcy, a nagrodę – laskę Dziadka Mroza wręczy naturalnie starosta słupecki. Z oczywistych powodów nazwisk bohaterów tych wzruszających momentów nie podajemy. A mówią, że kampania przedwyborcza nie będzie śmieszna. Na szczęście, to dopiero początek gwarantowanej zabawy … za nasze pieniądze. Dziękujemy za już i prosimy o ciąg dalszy, choć o to akurat jesteśmy spokojni. Wszak Pierduśnikowi coś się od życia należy, nie wspominając o jego wiernych czytelnikach.
•••
Znając problemy kierowców z parkowaniem przy ulicy Poznańskiej, tuż obok budynku naszej kierowniczej i umiłowanej partii i rozgłośni, polecamy szanownym widzom rozległy parking między pomnikiem, a wejściem do budynku starostwa. Plac mógłby przyjąć kilka samochodów urzędników starostwa i dać luz koło „naszych miłości”. Obawiamy się jednak, że skoro to nasz pomysł to bęc.

Żeby nie było, że piszemy tylko o starostwie, to jeśli chodzi o parking przy słupeckim urzędzie miasta, w oczy rzuca się to, że samochody urzędników są zdecydowanie najważniejsze i nie ma już miejsca na zaparkowanie auta petenta, który zupełnie niepotrzebnie tu podjechał. A najfajniej przy urzędzie parkuje wiceburmistrz Garsztka- tuż przy schodach.

Najprawdopodobniej nie chce zmoczyć sobie w śniegu pięknych lakierków albo nie lubi za dużo chodzić. W kolejnym tygodniu proponujemy ogłosić konkurs na najbliżej zaparkowane auto urzędnika z magistratu!
•••

Kolejny transport piachu na naszą Słupecką Copacabanę. Chodnik koło fontanny piachem wysypywany był niemiłosiernie
Kolejny transport piachu na naszą Słupecką Copacabanę. Chodnik koło fontanny piachem wysypywany był niemiłosiernie

I jeszcze słów kilka o odśnieżaniu naszego alpejskiego miasteczka. Ponieważ opady śniegu skutecznie utrudniają życie kierowców i przechodniów, ludzie odpowiedzialni za prowadzenie akcji sięgnęli po broń ostateczną.

Chodzi o piach a nawet dużo piachu! Wszędzie, gdzie się tylko da w minionym tygodniu służby drogowe sypały piach.

Myślimy sobie, że na wiosnę będziemy mieli przepiękną plażę. A nazwiemy ją Nasza Copacabana. I nawet będzie dłuższa niż 4 kilometry. Zrobimy na niej rozgrywki plażówki, sylwestra i koncert Michaela Jacksona.

Nie, niestety jego koncertu już nie zdążymy zrobić! Trudno, to zaprosimy Boysów albo Mastersów!

 • at 22:31
  Permalink

  DNO! napiszcie, jak Chiny stały się Krajem Kwitnącej Wiśni!? poruszając się pierduśnikowym tokiem myślenia, to możemy przyjąć, że do Japonii to nie pasowało i autorka tekstu Chińczycy pracują w Konspolu, wie najlepiej, a najlepiej zna się na chińskich imionach i nazwiskach!

  Reply
 • at 09:02
  Permalink

  W każdym razie przyjechali z zagranicy. I tego się trzymajmy

  Reply
 • at 11:01
  Permalink

  w stopklatce jest takie zdjęcie jak umpa daje niezłego kopa. A gdzie Waldek? już odleciał?

  Reply
 • at 18:09
  Permalink

  ..dzisiaj zakwitły w Japonii wiśnie!!! ciekawe czy w Chinach również? może Gazeta Słupecka wie coś o tym? Na pewno napiszą o tym w najnowszym wydaniu pierduśnika!

  Reply
 • at 21:36
  Permalink

  coś ty się przyczepił ator tych wiśni? masz jakiś problem z nimi? czy może masz coś do Japończyków czy Chińczyków… ciągniesz temat jak furmankę… może coś innego pociągniesz?

  Reply
 • at 08:17
  Permalink

  srator..jeżeli nie rozumiesz tematu, to nie trać czasu na swe wypociny! nie dla ubogich (intelektualnie)jest ta wersja!
  dla Ciebie już wyjaśniam! W najnowszym numerze Gazety Słupeckiej można przeczytać artykuł „Chińczycy pracują w Konspolu” i nic w tym dziwnego by nie było, gdyby nie jeden istotny fakt, że pod zdjęciem zamieszczonym w artykule jasno jest napisane, że owi przybysze pochodzą z Kraju Kwitnącej Wiśni!? A to kompletna bzdura, bo Krajem Kwitnącej Wiśni jest JAPONIA!
  Wracając do tematu, pierduśnik jest cudowną notatką sporządzoną przez wybitnych redaktorów, a co za tym idzie, BEZBŁĘDNYCH! Chiny to nie Japonia, tak jak jezioro to nie ocean, a ryż to nie wiśnie! koniec tematu!

  Reply
 • at 13:49
  Permalink

  ator, czy już przesłałeś swoje cv do siedziby partii wiodącej? Bo widzę, że masz szansę lizusie na dobrą posadę!

  Reply
 • at 19:40
  Permalink

  podkreślam..ubogi tok myślenia!..a jest jakaś wiodąca partia? heh!

  Reply
 • at 22:19
  Permalink

  Z tego co czytam, to ten gościu-ator czy jak, ten co komentuje, to ma jakiś problem z własną osobowością. I na dodatek nieuzasadniony kompleks wyższości.Ciekawe, czy jego nazwisko można odmieniać? A może się często czerwieni?

  Reply
 • at 00:01
  Permalink

  ator idź spać bo ci się styki palą

  Reply
 • at 21:53
  Permalink

  ator pewnie już przeczytałeś w słupeckiej – dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie nie różnią, tylko nazwą -Chińczyk i Japończyk. Chyba tylko jak Chińczyk jest chłopcem a Japończyk dziewczynką to się różnią – płcią. Ale to już tak jak u ludzi

  Reply
 • at 12:41
  Permalink

  ..nie czytałem, jak będę miał ochotę poczytać pierduśnictwo, to sobie Fakty i mity kupię!

  Reply
 • at 16:22
  Permalink

  jestem głęboko przekonany, że we wtorek rano ator był jednym z pierwszych, którzy kupili słupecką – daję sobie obciąć…, że do południa by nie wytrzymał bez przeczytania pierduśnika. Taki charakterek… marnego człowieczka… inteligencik – proszę ja ciebie. Fakty i mity – niezły joke

  Reply
 • at 18:20
  Permalink

  No i co ty, w mordę pier… bambusie, co ty? W ch… lecisz ze mną czy się z własnym ku… na łby zamieniłeś? (…) Załatw to dzisiaj, nie jutro. I nie j… się z tym tyle, bo się pochlastać można. No, cześć. I trzymaj się ramy, to się nie posr… Do it, bo inaczej urwę ci r….

  —————————
  Trochę cenzury od nas 🙂
  Redakcja

  Reply
 • at 19:35
  Permalink

  To atora zatkało po ostatnim pierduśniku! Aż miło…

  Reply
 • at 21:20
  Permalink

  ator potrzebuje pierduśnika do życia, tak jak ryby w jeziorze Słupeckim tlenu

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

....