Kacper Ratajewski brązowym medalistą Mistrzostw Europy!

13 września, 2020

Ostrowitczanin Kacper Ratajewski został brązowym medalistą Mistrzostw Europy U18 w piłce siatkowej. W meczu o 3. miejsce Polacy pokonali Bułgarów 3:1 w setach (25:21, 29:27, 23:25 i 25:23 )

Jak już wcześniej pisaliśmy, wychowanek UKS MOS Czarni Ostrowite, znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy U18, które rozgrywały się we Włoszech w dniach od 5 do 13 września. W drodze po brązowy medal nasza reprezentacja zmierzyła się w grupie z Czechami (zwycięstwo 3:0 w setach), Niemcami (zwycięstwo 3:0) i Bułgarią (zwycięstwo 3:0). W półfinale musiała uznać wyższość gospodarzy – reprezentacji Włoch – gdzie przegrała 3:2. W meczu o 3. miejsce pokonała reprezentację Bułgarii, która wcześniej przegrała z Czechami 3:0. I to właśnie Chęchów w wielkim finale podejmą gospodarze – Włosi. Początek spotkania zaplanowano na godz. 20.