Remis Słupczanki z AZS PWSZ Konin

21 września, 2020

Wynikiem 1:1 zakończyło się sobotnie spotkanie pomiędzy Słupczanką Słupca, a AZS PWSZ Konin w 3. kolejce 4 Ligi Kobiet Grupa Wielkopolska (19.09).

Słupczanka objęła prowadzenie w 40 minucie meczu po bramce kapitan Martyny Piaseckiej. Gra była jednak bardzo wyrównana. W drugiej połowie po akcji prawym skrzydłem zawodniczki z Konina doprowadziły do wyrównania. Bramkę dla gości strzeliła Kornelia Krawczyńska.

Cieszy nas zdobyty punkt i strzelona bramka na własnym terenie. Cieszymy się z każdej dobrej akcji, z każdego punktu oraz z tego, że dziewczyny się ogrywają. Próbujemy różne rozwiązania i staramy się, aby wyglądało to coraz lepiej. Na wszystko potrzeba czasu, więc każda małą rzecz doceniamy
– komentuje spotkanie trenerka KPP Słupczanki Słupca Paulina Tylak.

W 4. kolejce Słupczanka zmierzy się z UAM Poznań. Mecz w Poznaniu w niedzielę (27 września). Początek o godz. 18:30.