Dachował radiowóz

Dachował słupecki radiowóz
Dachował słupecki radiowóz

W środę (5.05) na drodze krajowej nr 92 w pobliżu miejscowości Rokosz doszło do poważnie wyglądającego wypadku – dachował radiowóz słupeckiej policji. Policjantom nic się nie stało, nie wiadomo jeszcze co było przyczyną dachowania.

O godzinie 12:12 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej zgłosił dyżurnemu komendy policji o zdarzeniu drogowym z udziałem policjantów.

Okazało się, że patrol drogówki, który jechał do kolizji w miejscowości Wilczna na drodze K92, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, wjechał do rowu i dachował.

Adam Szymaszek
Adam Szymaszek
Przemysław Mistrzak
Przemysław Mistrzak

„Policjanci zostali przewiezieni do szpitala w Słupcy i pozostawieni na obserwację. Wstępna ocena lekarzy to obrażenia w postaci ogólnych potłuczeń. Policjanci w wieku 28 i 29, byli doświadczeni, z kilkuletnią służbą w ruchu drogowym. Funkcjonariusze byli trzeźwi, pobrano krew do badań.” – mówi rzecznik prasowy słupeckiej komendy mł. ins. Marlena Kukawka.

Prawdopodobną przyczyną tego wypadku była nadmierna szybkość radiowozu, który do zdarzenia w Wilcznej jechał na sygnałach świetlnych i dźwiękowych. Funkcjonariusze wyszli już ze szpitala i przebywają na zwolnieniu chorobowym.

Samochód był ubezpieczony. Biegli ustalą dokładną przyczynę tej kolizji.

 • at 11:24
  Permalink

  kto wam dał prawojazdy…!;D

  Reply
 • at 14:27
  Permalink

  Mi to wygląda na pościg, no bo jak inaczej tak doświadczeni kierowcy lądują w rowie? Poczekamy, zobaczymy…

  Reply
 • at 15:03
  Permalink

  doświadczeni kierowcy? 28 i 29 lat?! to są doświadczeni? chyba ci się coś poplątało

  Reply
 • at 20:58
  Permalink

  wiek nie swiadczy o tym czy byli doswiadczeni czy nie bo nie jeden „doswiadczony” cymbal po 40tce nie powinien siadac za kierownice

  Reply
 • at 19:57
  Permalink

  mówią żebyśmy zwolnili żeby było mnie wypadków a samo co robią :P;P

  Reply
 • at 10:53
  Permalink

  Widzę bardzo tfurcze komentarze. Proponawałbym zastanowić się nad samym sobą, nie ma ludzi nieomylnych,wiedzących czy umiejących wszystko. To tylko ludzie, nic więcej. Kierujący na pewno popełnił błąd i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Może ktoś podałby statystykę wypadków w 2009 roku? cywile/policjanci w kraju i jaki to procent ? A potem możemy podyskutować.

  Reply
 • at 21:36
  Permalink

  Misiu zejdź na ziemię bo głupoty piszesz 😉
  Kierowca tego auta jest sam sobie winny. Konsekwencja będzie taka, że już pewnie nigdy nie zasiądzie za kierownicą służbowego auta. Nie dostanie premii w jednym miesiącu i koniec. Przecież koledzy z branży nie pozwolą swojego krzywdzić ;)))
  Panie Malina przecież Pan wie jak to jest no nie haha 😉

  Reply
 • at 15:22
  Permalink

  bardzo dobrze! Takich cwaniaków w policji jak są w Słupcy to nie widziałem – młodzi a myślą że wszystko mogą – byle by dowalić komuś ponadto są nieuprzejmi podczas kontroli zwłaszcza Panie które napinają się jakby były nie wiem kim:) na ale cóż do policji „z ulicy” biorą to co się dziwić?;)Nie mówię o wszystkich ale ci młodzi w słupcy są straszni bo naprawdę nie grzeszą intelektem a zachowują się jakby mieli co najmniej tytuł doktora:P

  Reply
 • at 12:06
  Permalink

  zgadzam się z bamem, panie policjantki to są takie dumne że szok chodża jak pawice!!!!!!!przesada!!!

  Reply
 • at 12:07
  Permalink

  A może przez Was zazdrość przemawia?ja tam lubię Naszych Panów mundurowych jak życie pokazuje nawet tym najwyżej ustawionym przytrafia się coś przykrego więc już sobie darujcie te wywody.Pozdro

  Reply
 • at 12:14
  Permalink

  ej sory ale to są tacy sami ludzie jak my,wiec k…. o co wam chodzi kazdy moze miec wypadek a co oni to niby jakies roboty zaprogramowane??? ludzie jesteście śmieszni!!!brak słów

  Reply
 • at 12:33
  Permalink

  Panie policjantki ahahah ale teżz nich policjantki niedawno kebaby kręciły w knajpach a teraz się prężą jak pawice!!!!rozśmieszają mnie a do naszych przystojnych panów policjantów to nic nie mam do zarzucenia są mili i uprzejmi

  Reply
 • at 19:19
  Permalink

  Tan drugi nie wygląda mi na 29 lat 😉
  trochę zajechany …… pulpecik

  Reply
 • at 17:49
  Permalink

  od Adasia dostalo sie mandat za przekroczenie predkosci 500 zl… A ciekawe ile on dostanie…

  Reply
 • at 18:57
  Permalink

  tylko Ty przekroczyles predkosc – z jakiego powodu wiesz Ty, a oni jechali do wypadku – byc moze ratować ludzi…

  Reply
 • at 00:31
  Permalink

  Gorszych i podłych policjantów jak w Słupcy nie spotkałam w żadnym innym mieście. Tu trafiają od lat chyba ci których nikt nie chce. Może są silni i odważni bo bić i kopać tylko potrafią. Wystarczy się zapytać o nazwisko lub numer. Zaraz usłyszysz, że obrażasz policjanta na służbie lub go napadasz. I wierzcie, że bez powodu. A jak się zachowują jak zatrzymują do kontroli…brak słów. Mamy pecha!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

....