Akcja lato ’2010 z MOSiR (1)

Uczestnicy wakacyjnej ligi piłki nożnej
Uczestnicy wakacyjnej ligi piłki nożnej

Na „Powitanie Wakacji” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy zorganizował 6 lipca festyn rekreacyjny. Współorganizatorami Akcji Lato są: Burmistrz Miasta Słupca, Rada Miasta Słupca, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupcy, Oddział PTTK w Słupcy, OWŻ „HORN” Słupca/ Kosewo, SOS „FORT” Słupca.

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ:

kat. kl. I-II SP:
1. Szymon Szefer SP 1 Słupca – 4,00
2. Dominik Pawela SP 1 Słupca – 3,20
3. Dominik Rybarczyk SP 3 Słupca – 1,90

kat. kl. III-IV SP:
1. Dominik Tkaczyk SP 3 Słupca – 10,60
2. Jakub Waszak SP 3 Słupca – 6,00
3. Michał Dreczkowski SP 3 Słupca – 2,00
4. Dawid Siupa SP 3 Słupca – 1,90

kat. gimnazjum:
1. Mateusz Pawela Gimnazjum Słupca – 10,00
2. Piotr Krawiec Gimnazjum Słupca – 9,00

SKOK W DAL Z MIEJSCA:

kat. kl. I-II SP:
1. Dominik Rybarczyk SP 3 Słupca – 1,90
2. Szymon Szefer SP 1 Słupca – 1,70
3. Dominik Pawela SP 1 Słupca – 1,40

kat. kl. III-IV SP:
1. Jakub Waszak SP 3 Słupca – 2,10
2. Michał Dreczkowski SP 3 Słupca – 2,00
3. Dawid Siupa SP 3 Słupca – 1,90
4. Dominik Tkaczyk SP 3 Słupca – 1,80

kat. gimnazjum:
1.Mateusz Pawela Gimnazjum Słupca – 2,00; 1,90
2. Piotr Krawiec Gimnazjum Słupca – 2,00; 1,80

RZUT RZEPĄ:

kat. kl. I-II SP:
1. Szymon Szefer SP 1 Słupca – 180 pkt
2. Dominik Pawela SP 1 Słupca – 70 pkt
3. Dominik Rybarczyk SP 3 Słupca – 50 pkt

kat. kl. III-IV SP:
1. Michał Dreczkowski SP 3 Słupca – 200 pkt
2. Dawid Siupa SP 3 Słupca – 100 pkt; 250 pkt
3. Dominik Tkaczyk SP 3 Słupca – 100 pkt; 60 pkt
4. Jakub Waszak SP 3 Słupca – 90 pkt

kat. gimnazjum:
1. Mateusz Pawela Gimnazjum Słupca – 110 pkt
2. Piotr Krawiec Gimnazjum Słupca – 0 pkt

Zdobywcom trzech pierwszych miejsc wręczono dyplomy oraz medale a wszystkim uczestnikom słodycze.
Festyn rekreacyjny przeprowadziła Renata Leszczyńska.

08.07.2010 WAKACYJNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ:

kategoria klas IV i młodszych SP:
FC Laweta – Czerwone Diabły 0:4
1. FC Laweta SP 3 Słupca
Mateusz Golimowski, Kamil Bagrowski, Dawid Widerowski, Michał Dreczkowski, Dominik Pawela, Dawid Siupa

kategoria klas V-VI SP:
JP na 100 % – Czerwone Diabły 5:2
Pogoń – Bracia X 1:2
JP na 100 % – Bracia X 2:1
Pogoń – Czrwone Diabły 1:1
JP na 100 % – Pogoń 5:1
Bracia X – Czerwone Diabły 1:1

Klasyfikacja końcowa:
1. JP na 100 % SP 1 Słupca – 9 – 12:4
Patryk Jasiak, Tomasz Kosiński, Patryk Jabłoński, Jakub Mencel, Patryk Czech
2. Bracia X SP 3 Słupca – 4 – 4:4
Marcin Grynik, Szymon Śniegocki, Jakub Kwaśny, Dawid Bloch, Aleksander Miler, Aleksander Chojnacki
3. Czerwone Diabły SP 3 Słupca / SP 1 Słupca – 2 – 4:7
Szymon Adamczyk, Marcin Kryczka, Tomasz Ceglewski, Konrad Kobylarek, Łukasz Kołodziejski
4. Pogoń Słupca – 1 – 3:8
Paweł Dziarski, Jakub Kubiak, Wojciech Drop, Łukasz Górny, Konrad Kubiak

kategoria gimnazjum:
Ekipa z Marmuru – Dzikie Młyny 4:0
Bez Nazwy – Halówki Marcela 1:4
Ekipa z Marmuru – Halówki Marcela 2:3
Bez Nazwy – Dzikie Młyny 0:4
Ekipa z Marmuru – Bez Nazwy 8:1
Halówki Marcela – Dzikie Młyny 6:1

Klasyfikacja końcowa:
1. Halówki Marcela Gimnazjum Słupca / Poznań – 6 – 14:4
Tomasz Koziorowski, Marcel Koziorowski, Kajetan Jantosz, Kamil jóźwiak, Dariusz Dolata, Adrian Kapela, Mateusz Górski
2. Ekipa z Marmuru Gimnazjum Słupca – 6 – 14:4
Mateusz Szafraniak, Aleksander Stawski, Tomasz Jarecki, Mateusz Olszewski, Michał Lorencki
3. Dzikie Młyny Gimnazjum Słupca / Drążna – 3 – 5:10
Adam Żubert, Daniel Gryczka, Dawid Głowacki, Michał Witucki, Tomasz Szydlarek, Jakub Waszak
4. Bez Nazwy Gimnazjum Słupca – 0 – 2:16
Wiktor Szurek, Mateusz Żabiński, Damian Karpiński, Mateusz Pawela, Patyk Balasz

Turniej przeprowadziła Renata Leszczyńska. Mecze sędziował Marek Brzuśkiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *