Motorowerzysta trafił na chirurgię

Niebezpieczne wymuszenie
Niebezpieczne wymuszenie

Niebezpieczne wymuszenie
30 września nie był dniem szczęśliwym dla kierowcy jednośladu, który prawdopodobnie na skutek nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez samochód osobowy i uderzenie w ten samochód trafił do szpitala. Młody kierowca motoroweru trafił na chirurgię dziecięcą w konińskim szpitalu.

Wypadek miał miejsce na ulicy Kopernika, 30 września tuż przed godziną 18. Zderzenie motoroweru marki yamaha i samochodu osobowego renault wywołało sporo paniki wśród świadków zderzenia.

„Strażacy wspólnie z służbą medyczną udzielili kierującemu Yamahą pomocy medycznej poprzez założenie kołnierza ortopedycznego oraz unieruchomienie złamanej nogi. Następnie poszkodowanego odtransportowano do karetki i przewieziono do szpitala.” – mówi st. kpt. Dariusz Różański z słupeckiej straży pożarnej.

Obrażenia ciała kierowcy jednośladu były bardzo poważne. Jak się dowiedzieliśmy doznał on ogólnych potłuczeń ciała, złamania ręki i nogi.

„Kierowcy byli trzeźwi. Trwa postępowanie wyjaśniające przyczyny tego wypadku.” – dowiedzieliśmy się od oficera prasowego słupeckiej policji. 30-letni mieszkaniec Słupcy prawdopodobnie nie upewnił się, czy droga jest wolna, przez co nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu na motorowerze 15-latkowi.

  1. jak to jest ul. Kopernika, to ja jestem młodym, wysokim, blondynem o niebieskich oczach, czego i redaktórom życzę;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.