Potrzeba „świeżej myśli”!

Wybory samorządowe 2010 już niebawem. Zakończył się obecnie czas rejestracji kandydatów do rad gmin, miast i powiatu słupeckiego. Partie, stowarzyszenia i osoby prywatne, które zgłaszały swoich kandydatów na radnych opracowują strategie wypromowania kandydata z jak najlepszej strony, by to ich człowiek został radnym na kadencje 2010 -2014 r.

Te wybory rządzą się jednak swoimi prawami. Po doświadczeniach, jakie miałem okazję zaobserwować, będąc radnym obecnej kończącej się kadencji Rady Powiatu w Słupcy i jako przedstawiciel wyborców z Miasta Słupca, mam na ten temat swoje zdanie. Radni partii rządzącej od 12 lat naszym powiatem w większości to renciści i emeryci, ze średnią wieku 56,2 lata. Podobnie jest z kandydatami wystawionymi na następną kadencję 2010 – 2014 r. Tu także prym wiodą kandydaci z partii rządzącej, co może świadczyć o przywiązaniu do władzy i wierności ideałom partii.

Cały felieton tutaj »

 1. Otwarty atak tylko skonsoliduje ludzi PSL-u. Zatem Pańskie działanie nie będzie skuteczne. Szkoda.

 2. Pan Mikolajewski na swojej stronie ma cenzurke:) nie wsyztskie komenty sie pojawiaja:P bravo!!!

 3. A ja myślę, że odwrotnie. Pod sztandarem Mikołajewskiego zjednoczą się wszyscy przeciwnicy psl i na niego zagłosują

 4. do „slupczanin” zapewne jesteś jego wrogiem a byłeś przyjacielem… i teraz ładujesz we własne byłe gniazdo

 5. lepiej mieć Mikołajewskiego za burmistrza niż Pyrzyka! czy co gorsza Kobosową, czy Banaszaka (nie wspomne o Plesińskiej)- Mikołajewski ma łeb na karku i wie o czym gada! I to nie hydra jak PSL, że zetniesz łepetynę a na jej miejsce wyrasta kilka następnych – GŁOSUJCIE NA MIKOŁAJEWSKIEGO! dla mnie nie ma lepszego kandydata

 6. i tak mikolajewski wygra i jak wyzej mlody pyrzyk nie jest dobrym kandydtaem na kolejna kadencje ludzie spojrzcie na oczy!!!!

 7. do „Młodszy” ktoś musi przyatakować, bo żeden z kandydatów na burmistrza tego nie zrobi… a dlaczego? to chyba pisać nie muszę, jak ktos jest w temacie, to wie w czym rzecz

 8. Poprzednio p. J. Bartkowiak wołał aby skończyć z psl-owską furmanką. Furmanka przeistoczyła się w dorożkę a może nawet w karetę. Po obecnym podobnym działaniu p. Mikołajewskiego – słupecki PSL rozwinie skrzydła jeszcze bardziej. Szkoda.

 9. Do kolegi „crew”:
  Jeszcze w życiu nie czytałem takiej ilości merytorycznych argumentów. Winszuję.

 10. Do kolegi „rk”:
  Wręcz zachęcam i namawiam kolegę do głosowania na Pana Jerzego Mikołajewskiego. Swój powinien głosować na swego.

 11. Do kolegi „stifler”:
  Proszę zmienić lekarza, obecny Pana oszukuje…

 12. swój po na swego to prawda ty nie jesteś zbyt rozgarnięty ,więc głosuj na Mikołajewskiego lol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *