Znów drożej za autostradę

Od 3 stycznia 2011 nastąpiła zmiana stawek za przejazd samochodów osobowych i ponadnormatywnych na autostradzie A2. Teraz kierowcy osobówek będą musieli zapłacić 13 złotych za przejazd przez jedną bramkę.

Nowe stawki weszły w życie o godzinie 6:25 w poniedziałek. Zmianie uległa stawka za przejazd płatnymi odcinkami A2 dla pojazdów kategorii I, czyli motocykli i pojazdów o dwóch osiach (samochody osobowe). Druga zmiana to cena za przejazd kategorii V – pojazdów ponadnormatywnych.

„Od 3 stycznia 2011 roku stawka za przejazd płatnymi odcinkami A2 Konin – Września, Września – Poznań i Poznań – Nowy Tomyśl dla pojazdów kategorii I wyniesie 13 PLN zaś dla pojazdów kategorii V 130 PLN za każdy odcinek osobno.” – informuje kierownictwo autostrady.

Do tej pory kierowcy osobówek płacili za przejazd 12 złotych. W związku z wyżej wymienioną zmianą stawek zmianie ulegają również ceny produktów rabatowych w obowiązującym na płatnym odcinku A2 programie rabatowym. Szczegóły dotyczące aktualnych cen produktów rabatowych znajdują się na stronach internetowych spółki Autostrad Eksploatacja SA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

....