Dla kogo tytuł „Słupczanina Roku”?

Słupczanin Roku 2010
Słupczanin Roku 2010
Słupczanin Roku 2010

XVII edycja plebiscytu Czytelników Gazety Słupeckiej
Czekamy na zgłoszenia kandydatów do tegorocznego plebiscytu „Słupczanin Roku 2011”. To już 17.edycja konkursu. W ciągu minionych szesnastu lat Kapituła Plebiscytu wyróżniła 40 laureatów. Przypomnijmy, iż Słupczaninem Roku 2010 został ks. Jan Kwiatkowski, wyróżnienia otrzymali również Jan Gorzkowski i Irena Wojciechowska.

Spośród nadesłanych propozycji dotychczasowi laureaci, tworzący kapitułę Tytułu Słupczanin Roku, wybiorą tegorocznego zwycięzcę.

Prosimy o listy, faksy lub e-maile do 16 grudnia (do godz. 15.00). Swego kandydata, wyróżniającego się w pracy społecznej czy zawodowej na Ziemi Słupeckiej, może zgłosić każdy Czytelnik, a także stowarzyszenia, instytucje czy organizacje.

Listy rekomendujące kandydatów muszą być podpisane. O nadesłanych zgłoszeniach będziemy informować na bieżąco. Przed świętami Bożego Narodzenia zbierze się Honorowa Kapituła – o wynikach głosowania poinformujemy w numerze świątecznym tygodnika.

Plebiscyt „Słupczanin Roku” »

  1. My proponujemy pana radnego Leszka Woźniaka – bardzo dobry człowiek z niego

  2. Ja proponuje Dorote Banasiak!wspaniała osoba,farmaceutka włascicielka aptek w Słupcy i okolicy.Kto uwaza tak samo jak ja?

  3. Wy tam towarzysze z SB nie bulgoczcie bo jak bym jeszcze pare nazwiski podał to by sie okazalo że są i tacy co to juz słupczninami roku są

  4. Wy tu gadu, gadu Towarzysze, a nasz człowiek jest na zdjęciu. Brawo Towarzyszu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *