R E K L A M A


ankiety

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich 2015?

Loading ... Loading ...
Newsletter
Zapisz się, aby otrzymywać aktualności prosto na skrzynkę e-mail

Imię: Nazwisko: Email:
fotogalerie
 • Gala Słupczanin roku 2014
 • Dziewczyna z kalendarza Gazety Słupeckiej 2015
 • Bal Andrzejkowy Gazety Słupeckiej
 • Kornik świętował 10-lecie
 • Wielki sukces słupeckich orlików
 • Otwarcie sezonu motocyklowego
 • Studniówka Ogólniaka
 • Studniówka ZSZ Slupca
 • Słupczanin Roku 2012 – fotogaleria
 • Bal w słupeckim gimnazjumSłupczanka Prorektorem

28 grudnia 2011 | | drukuj
Dr Joanna Chojnacka–Gärtner (z prawej)

Dr Joanna Chojnacka–Gärtner (z prawej)

Dr Joanna Chojnacka–Gärtner, pełniąca dotychczas funkcję Dyrektora Instytutu Neofilologii, Pełnomocnika Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie ds. Promocji oraz Rzecznika Prasowego uczelni, 20 grudnia, wybrana została na stanowisko Prorektora. Konferencja prasowa z udziałem nowej Pani Prorektor odbyła się 22 grudnia w Sali Rzemiosła Cechu Rzemiosł Różnych w Słupcy.

Joanna Chojnacka–Gärtner – Słupczanka, jest absolwentką słupeckich szkół: Szkoły Podstawowej Nr 2 oraz Liceum Ogólnokształcącego, a następnie ukończyła filologię germańską na UAM w Poznaniu i marketing w Szkole Bankowej

Z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową jestem związana od samego jej początku. W 1998 roku zaczęłam pracować w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych, to był ten czas przekształceń, gdzie Kolegium zostało wchłonięte przez PWSZ, a pracownicy Kolegium automatycznie przeszli do pracy w szkole wyższej – jest to moje pierwsze i jedyne miejsce pracy. Do tej pory pełniłam funkcję Dyrektora Instytutu Neofilologii, Pełnomocnika Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie ds. Promocji oraz Rzecznika Prasowego uczelni. Cieszę się ogromnie z awansu, z faktu, iż mój program dot. rozwoju uczelni został doceniony o oceniony wysoko.

Podczas konferencji list gratulacyjny, w imieniu burmistrza Michała Pyrzyka, przekazała Arleta Kolska-Hypka – kierownik miejskiego Referatu Oświaty, Kultury Fizycznej, Sportu, Turystyki i Promocji. Dr Joanna Chojnacka–Gärtner w swoim programie zawarła szereg celów nadrzędnych w rozwoju uczelni, działania promocyjne i współpracę z zagranicą, m.in. dążenie do tego, by PWSZ stała się czołową uczelnią we wschodniej Wielkopolsce, w pełni zintegrowanym ośrodkiem edukacyjny i kulturalnym, dążenie do uruchomienia studiów II stopnia, podtrzymywanie współpracy z podmiotami zagranicznymi, w sferze wymiany studentów, pracowników dydaktycznych i administracyjnych.

Z upoważnienia dr Chojnackiej–Gärtner informujemy, iż dnia 5 czerwca 2012r. nowa aula uczelni otrzyma imię Jana A.P. Kaczmarka, a rok 2012 zostanie ogłoszony w Koninie rokiem Jego imienia. Uczelnia otrzymała potwierdzenie, iż na główne uroczystości do Konina przyjedzie wspominamy muzyk – najbardziej współcześnie ceniony kompozytor muzyki filmowej.

Serdecznie gratulujemy dr Joannie Chojnackiej–Gärtner, życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej i oczywiście szczęścia i pomyślności w życiu osobistym.

VN:F [1.9.13_1145]
Oceń artykuł
Ocena: 4.8/6 (5 gł.)

Słupczanka Prorektorem , 4.8 out of 6 based on 5 ratings

Zobacz też:

Dodaj komentarz przez Facebook'a

Komentarze

 1. akurt11/01/2012, 10:01Odpowiedz

  Gratulacje

  VA:F [1.9.13_1145]
  Ocena: +1 (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

 


Słupca i okolice
Przelotne zachmurzenie
12°C
aktualne ciśnienie: 101 mb
wilgotność: 90%
prędkość wiatru: 1 m/s NW
 
opinie, komentarze
Podbijaj miasta, graj za free (617)
Grepolis: Graj online w przeglądarce! Gra pozwoli ci przejąć władzę w mieście i stopniowo budować jego siłę. Jeśli bogowie Olimpu będą ci sprzyjali, szybko staniesz się najpotężniejszym władcą w całej Grecji...
chat
Ładowanie...
słupecka na twitterze