Młodzi koszykarze wygrali

17 stycznia, 2012

Bardzo dobrze spisali się młodzi koszykarze MKS MOS SP3 Słupca, którzy w sobotę wygrali na własnym boisku TARNOVIĘ Tarnowo Podgórne 83:48. Trener naszych młodych zawodników Mirosław Górniak przed meczem miał poewne obawy. „Chłopcy dawno razem nie grali. Mam nadzieję, że przypomną sobie szybko jak grać zespołowo” – mówił szkoleniowiec MKS MOS SP3. Jego obawy znalazły potwierdzenie jedynie na początku meczu. Pierwszą kwartę gospodarze przegrali ją minimalnie 15:18. W kolejnych nasi zawodnicy zdecydowanie dominowali już na parkiecie. Drugą kwartę słupczanie wygrali 23:4, trzecią 20:12, a czwartą 25:14. Cały mecz zakończył się zwycięstwem MKS MOS SP3 83:48.