„U JAGODY” mistrzem ligi

W hali MOSiR 12 marca rozegrano ostatnią XIV kolejkę Ligi Halowej Piłki Nożnej. Organizatorem ligi był MOSiR, spotkania sędziowali sędziowie WS KOZPN. Sekretariat ligi prowadziły Agnieszka Kończak- Górniak, Renata Leszczyńska, Zenon Ptaszyński. Obsługa medyczna Jadwiga Masternak.

Szkółka Drzew – U Jagody 0:3 v.o. nie stawił się zespół Szkółki Drzew.

Jóźwiak – Lenie 2:4 /2:3/
1 min 0:1 Hubert Szymaniak, 4 min 1:1 Mariusz Kusiołek, 8 min 1:2 Jan Zywert, 8 min 1:3 Daniel Kujawa, 14 min 2:3 Damian Jagodziński, 20 min 2:4 Hubert Szymaniak

Orion Team – Mostostal 2:0 /1:0/
8 min 1:0 Sebastian Nowak, 19 min 2:0 Karol Kral

Ergo Hestia – Gino 2:3 /0:0/
17 min 1:0 Rafał Kaźmierczak, 23 min 1:1 Piotr Pietrowicz, 25 min 1:2 Dariusz Biernacki, 28 min 1:3 Piotr Pietrowicz, 30 min 2:3 Dariusz Górny

TABELA:
1. U Jagody Słupca – 14 – 39 – 57:21 – puchar Burmistrza Miasta Słupca
Tadeusz Jagodziński, Jacek Jagodziński, Przemysław Prawucki, Szymon Budny, Patryk Wojciński, Piotr Kinalski, Karol Waszak, Patryk Kropski, Bartek Lis, Mariusz Skrabucha, Damian Janiak, Błażej Adamczyk, Patryk Filipowski, Paweł Dobrowolski

2. Gino Słupca – 14 – 36 – 44:22 – puchar MOSiR Słupca
Józef Baranowski, Karol Stoiński, Maciej Kaźmierczak, Piotr Pietrowicz, Zdzisław Ceglewski, Damian Królikowski, Dariusz Biernacki, Michał Kozłowski, Krzysztof Stawski, Marian Lorencki, Andrzej Grajek, Patryk Suberski/

3. Ergo Hestia Słupca – 14 – 24 – 35:30 – puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Słupcy
Adrian Górny, Dariusz Górny, Robert Górny, Mirosław Balcerowski, Przemysław Wiśniewski, Piotr Będziewski, Mariusz Kaźmierczak, Rafał Kaźmierczak, Michał Rzeźnicki, Rafał Stankiewicz, Michał Janiszewski, Patryk Kwiatkowski

4. Orion Team Piotrowice – 14 – 22 – 37:32 – puchar MOSiR
Wojciech Lisiak, Tomasz Gościniak, Piotr Galant, Adrian Wucki, Waldemar Kraśniewski, Sebastian Nowak, Karol Krol, Kuba Wojciechowski, Łukasz Salski, Wojciech Kwaśniewski, Jacek Gościniak, Łukasz Bartkowiak/

5. Jóźwiak Słupca – 14 – 18 – 40:49 – puchar MOSiR
Zbigniew Andrzejewski, Przemysław Olszewski, Mariusz Kusiołek, Piotr Józefiak, Przemysław Tamborski, Mariusz Adamczak, Arkadiusz Jóźwiak, Tomasz Mućka, Mariusz Blejwas, Błażej Wesołowski, Damian Jagodziński, Marcin Kusiołek, Tomasz Parus, Jakub Durczyński, Przemysław Świątnicki, Adrian Zamiatała, Mateusz Wenglewski, Kazimierz Jastrzębski

6. Mostostal Słupca – 14 – 15 – 28:33
Patryk Dolaciński, Marcin Lebioda, Mirosław Marszałkowski, Krzysztof Ratajczak, Artur Święcicki, Mateusz Raźniewski, Patryk Gwiazda, Marek Ficner, Piotr Górny, Tomasz Zaradzki, Adam Dobrowolski, Marcin Dobrowolski, Marcin Waszak, Mateusz Pilarczyk, Karol Rogowski, Sławomir Madalski, Wojciech Henke, Krystian Gabriel

7. Lenie Zagórów – 14 – 7 – 21:52 – puchar MOSiR
Jakub Bartłomiejczak, Daniel Kujawa, Jan Rozpendowski, Hubert Szymaniak, Jan Zywert, Piotr Kubacki, Daniel Kazuś, Łukasz Michalak, Tomasz Kruszyna, Łukasz Kaczorowski, Tomasz Chlebowski

8. Szkółka Drzew Piotrowice – 14 – 5 – 33:58 – puchar MOSiR
Dawid Idzik, Kamil Dolaciński, Piotr Paluch, Kamil Tucholski, Michał Andrzejewski, Krystian Andrzejewski, Eryk Szklarek, Łukasz Łodziewski, Mateusz Śliwczyński, Jakub Kuraszyk, Michał Sokołowski, Piotr Matuszewski, Tomasz Jagodziński, Łukasz Wieczorek, Piotr Beker, Bartosz Siuda

Klasyfikacja król strzelców:
21 bramek: Szymon Budny /U Jagody/ 13 bramek:Michał Andrzejewski /Szkółka Drzew/, 11 bramek: Mateusz Śliwczyński /Szkółka Drzew/, Piotr Pietrowicz /Gino/

Puchar Fair Play
1. Jóźwiak Słupca – 49 pkt 2. U Jagody Słupca – 54 pkt 3. Orion Team Piotrowice – 57 pkt

Najlepszym zawodnikiem ligi został Piotr Pietrowicz /Gino/ – 3 głosy Najlepszym bramkarzem został Patryk Dolaciński /Mostostal/- 4 głosy

Puchary i dyplomy dla wszystkich drużyn oraz najlepszych zawodników i króla strzelców wręczali Burmistrz Miasta Słupcy Michał Pyrzyk oraz Radny Rady Miasta Słupcy Edward Grajek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *