Album pierwszoklasisty w Gazecie Słupeckiej

3 września, 2013

Każdy nas kiedyś rozpoczynał szkołę i dlatego bardzo dobrze wiemy, że inauguracja roku szkolnego dla uczniów klas pierwszych to bardzo radosna ale także trochę stresująca chwila. Pamiętamy też o starym porzekadle, które mówi, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Początki mogą nie być łatwe, ale wierzymy, że każda ze szkół, które dziś prezentujemy stanie się Waszą szkołą a nauka w niej niech będzie owocna i przyjemna.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele, przed Wami kolejny rok szkolny pełen nowych wyzwań, pracy i intensywnej nauki. To również czas dla realizowania pasji i zainteresowań, rodzenia się przyjaźni, zdobywania umiejętności istotnych dla Waszego rozwoju i przyszłej drogi życiowej. Nauka pomoże wykorzystać Wasz potencjał i rozwinąć zdolności, a uczenie się uzupełni naturalną ciekawość i chęć poznawania świata.

Zanim jednak rzucicie się w wir pracy, Gazeta Słupecka – najstarszy i chętnie czytany lokalny tygodnik na naszym terenie oddaje do Waszych rąk specjalny dodatek, w którym prezentujemy niemal wszystkich pierwszoklasistów z powiatu słupeckiego.

Mamy nadzieję, że te kilkanaście stron będzie nie tylko pamiątką, ale także pomoże Wam w odnalezieniu się w nowym otoczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *