Automaty do gry z rockowym motywem muzycznym

6 maja, 2020

Rynek kasyn online jest ogromny, oferuje bardzo szeroki wybór gier. Możesz dosłownie znaleźć grę kasynową opartą na dowolnym rodzaju motywu. Muzyka jest jednym z najpopularniejszych motywów, który jest dość powszechny na rynku kasyn w automatach do gry. Istnieje wiele automatów do gry o tematyce muzycznej, z których mogą korzystać klienci. Jeśli jesteś wielkim fanem muzyki i znasz swoich wykonawców, te automaty będą dla Ciebie odpowiednie i na pewno zapewnią ci wiele frajdy.
Większość automatów zawiera ścieżkę dźwiękową, którą my, gracze, zwykle wyciszamy, jednak te automaty o tematyce muzycznej to takie, które odtwarzają naszą ulubioną piosenkę. Czego więcej chcieć, gdy możemy jednocześnie wygrywać pieniądze i możemy cieszyć się swoją ulubioną piosenką.
Poniżej znajdziecie kilka automatów do gry z motywem muzyki rockowej:

1. Automat Ozzy Ozzbourne

Ozzy Osbourne to markowy automat od NetEnt z autentyczną muzyką legendarnego Ozzy w tle. Ozzy był pionierem w dziedzinie hard rocka i stał się legendą szalonych wyczynów, takich jak szalone akrobacje, gryzienie głowy nietoperza na scenie. Później w życiu on i jego rodzina zasłynęli z głośnego reality show The Osbournes.
Najważniejsze pytanie brzmi: czy NetEnt zdołał uchwycić istotę tego szaleńca, czy nie? Najpierw spójrzmy na niektóre podstawy. Gra toczy się na 5 bębnach, 3 rzędach i 20 liniach wypłat. Możesz obstawiać zakłady do 100 £ na obrót na wszystkich platformach. Istnieje funkcja Symbol Charge, która wybierze losowy symbol, a 1 z 4 funkcji zostanie zastosowanych do tego symbolu podczas ponownego wirowania.
Możesz także uruchomić tutaj funkcję darmowych spinów, a funkcja ładowania symboli będzie aktywowana przy każdym spinie. Ważne jest, abyś aktywował funkcję Bonus Bet, ponieważ zwiększy to twoje szanse na uruchomienie funkcji bonusowych, a także zwiększy mnożniki i zapewni ci dodatkowy darmowy obrót.

2. Automat Guns N’Roses

Guns N’Roses to legendarny zespół rockowy założony w 1985 roku. Po burzliwej karierze pełnej wzlotów i upadków nadal utrzymują się do dziś. Nie ma wątpliwości, że NetEnt stworzył arcydzieło z Guns N ’Roses i jest zdecydowanie najlepszym automatem rockowym, jaki znajdziesz online, i który obejmuje pozostałe dwa automaty z trylogii NetEnt Rock; Jimi Hendrix i Mötorhead.
Gra została wydana pod koniec stycznia 2016 r., a później osiągnęła szczyty list przebojów dzięki niuesamowitemu chaosowi autentycznych przebojów Guns N 'Roses, wciągającej rozgrywce i ogromnej ilości ekscytujących funkcji bonusowych. Wszystkie funkcje idealnie komponują się z miksem, i mamy nadzieję, że masz dobry sprzęt audio podłączony do dowolnego urządzenia, na którym grasz, ponieważ będziesz go potrzebować w tej grze.
Automat Guns N 'Roses to jeden z niewielu automatów, w którym można tak naprawdę poczuć moc prawdziwego koncertu rockowego. Gdy tylko usłyszysz ryk ekstatycznej publiczności, poczujesz potrzebę skakania w górę i w dół podczas headbangingu, jakby nie było jutra. Połowa funkcji bonusowych jest uruchamiana losowo i płynnie wtapia się w wrażenia koncertowe oferowane przez ten automat.

3. Automat Jimi Hendrix

Legenda gitary Jimi Hendrix ma wreszcie swój własny oficjalny automat wideo, a gra została wydana przez NetEnt 14 kwietnia 2016 r. Jest pełna ciekawych funkcji, oferuje niesamowitą ścieżką dźwiękową klasyków rockowych Jimiego Hendrixa, takie jak Purple Haze, Crosstown Traffic i Little Wing.
Grafika jest kreskówkowa i psychodeliczna, można tutaj poczuć rytm lat 60-tych. Gra toczy się na 5 bębnach, 3 rzędach i 20 liniach wypłat. Możesz obstawiać zakłady do 200 £ na wszystkie urządzenia i platformy. W grze podstawowej będziesz korzystać z 2 różnych funkcji, w tym ponownych spinów i dzikiej transformacji, a także 3 różnych funkcji darmowych spinów, które możesz uzyskać w grze premiowej Pick n ’Click.
Ogólnie rzecz biorąc, jest to miejsce dla zwykłych graczy, którzy chcą dużo akcji, a zwłaszcza dla fanów legendy gitary i jego muzyki. Ze względu na średnią stabilność i mierny potencjał, poważniejsi gracze prawdopodobnie będą szukali czegoś lepszego. Jeśli jednak chcesz trochę dobrej, starej rock’n’rollowej zabawy, na pewno znajdziesz to w automacie Jimi Hendrix.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *