Bal Andrzejkowy Gazety Słupeckiej

10 grudnia, 2014

Po wielu latach przerwy, w jubileusz 25-lecia Gazety Słupeckiej postanowiliśmy wrócić do tradycji i zorganizować wielki bal. Tym razem trafiliśmy w gościnne progi CZARDASZA w Piotrowicach. Była więc znakomita muzyka, wspomnienia, konkursy i 150 naszych wiernych czytelników.

Imprezę otworzyło dwóch redaktorów naczelnych Gazety Słupeckiej Jacek Bartkowiak i Waldemar Miernik.

– Jesteśmy najstarszą gazetą lokalną w Polsce a to do czegoś zobowiązuje. Pamiętam jacy byliśmy młodzi i piękni, gdy to wszystko się zaczynało. Mam nadzieję, że za 25-lat na pięćdziesięciolecie Gazety Słupeckiej przywiozą mnie na wózku i też będę mógł uczestniczyć w tej uroczystości – mówił „ojciec założyciel” Gazety Jacek Bartkowiak.

Podczas zabawy nie zabrakło konkursu dla wiernych czytelników i stałych bywalców naszego balu, którzy przed laty uczestniczyli we wszystkich imprezach. Okazało się, że ich znajomość historii naszego tygodnika jest powalająca. Wreszcie na zaimprowizowanej scenie pojawił się…

Radek Bartkowiak, który jest z naszą redakcja związany od początku, aż do dziś. Był też frontmanem legendarnego słupeckiego zespołu Upał i Leży. Czy jego nowa wersja Porypanej, jest zapowiedzią reaktywacji zespołu? O tym przekonamy się na kolejnym wielkim balu Gazety Słupeckiej, na który zapraszamy już dziś.

•••

Zdjęcia z balu do nabycia w Zakładzie Fotograficznym Foto-Express Jana Wiśniewskiego – Słupca, ul. Sukiennicza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *