Będą dyżury prawnika

10 lutego, 2016

Zmienił się adres słupeckich struktur Prawa i Sprawiedliwości. 25 stycznia uroczystego otwarcia biura poselsko – senatorskiego przy Pułaskiego 24 dokonali trzej parlamentarzyści z okręgu konińsko – gnieźnieńskiego: posłowie Witold Czarnecki i Krzysztof Ostrowski oraz senator Robert Gaweł.

Nowe biuro Prawa i Sprawiedliwości mieści się w budynku przy ulicy Pułaskiego 24. Będzie czynne w dni powszednie, od poniedziałku do piątku. W dni nieparzyste (poniedziałek, środa, piątek) będzie czynne po południu. W poniedziałki od 13 do 17 (w pierwszy poniedziałek miesiąca od 14 w biurze będzie można spotkać senatora Roberta Gawła, a w trzeci poniedziałek miesiąca od 14 w biurze będzie dostępny poseł Krzysztof Ostrowski). We wtorki i czwartki biuro będzie czynne od 10 do 14. Wizyty parlamentarzystów w słupeckim biurze są bardzo istotne.

– Chciałbym, żeby na koniec kadencji mieszkańcy powiatu mogli powiedzieć, że mieli oni w sejmie swojego posła. Wiem, że do tej pory nie mieli oni takiego poczucia. Gdy podczas kampanii prezydenckiej na targowisku w Słupcy rozmawiałem z mieszkańcami Słupcy i okolic, to żalili mi się na brak dobrego kontaktu z posłem z tej okolicy. Chcemy to zmienić – zapewnia poseł Krzysztof Ostrowski.

Do Słupcy przyjechał także szef wielkopolskiego PiS Witold Czarnecki, który mówił o dobrej zmianie, którą zapoczątkowała wygrana Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich.

– Wygrana w wyborach parlamentarnych pokazała jak dużo pracy czeka nas, by naprawić Polskę. My jednak DAMY RADĘ!. Kolejnym etapem będzie ekspansja lokalna. Musimy zbudować silne struktury. W tej chwili już Słupca wygląda pod względem lepiej niż kilka lat temu. Teraz jednak musimy poświęcić wiele energii, by dobrze przygotować się do wyborów samorządowych. Takie biuro w Słupcy może nam w tym pomóc – zapewnia Witold Czarnecki.

W słupeckim biurze codziennie będzie Waldemar Miernik (radny powiatu słupeckiego), który będzie informował petentów o możliwościach spotkania z parlamentarzystami i przyjmował problemy mieszkańców powiatu.

– Bardzo się cieszę, że udało się nam porozumieć z prawnikiem. Wiem jakie to ważne dla naszych obywateli, którzy najczęściej pytają o możliwość spotkania z radcą prawnym. Takie dyżury będą dwa razy w miesiącu w soboty od 10 do 12. Pierwszy już w najbliższą sobotę 6 lutego – mówi Waldemar Miernik.

Fot. www.rodowod.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *