BOA INEA zmieniło swoją siedzibę

1 lutego, 2012

Od 1 lutego mieści się ono w budynku przy al. Tysiąclecia 1A w Słupcy. „Ze względu na duże zainteresowanie usługami INEA wśród mieszkańców Słupcy z przyjemnością potrzeba było pomyśleć o zmianie lokalizacji i wydłużeniu godzin funkcjonowania Biura Obsługi Abonenta INEA w tym mieście” – mówi Agnieszka Rzyśko z TV KONIN/ TV SŁUPCA.

Biuro będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10.30-18.00. Dodatkowo w biurze zostanie wydzielone stoisko kasowe, w którym będzie można, bez żadnych dodatkowych opłat, regulować należności za usługi INEA. Punkt kasowy będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-16.00. Nowe biuro ma ok. 40 metrów kwadratowych, jego powierzchnia będzie w większości przeznaczona na powierzchnię biurową. Przewidziane są miejsca dla Klientów oczekujących na rozmowę ze specjalistą ds. obsługi.

W Słupcy INEA świadczy usługi przy wykorzystaniu sieci kablowej – telewizję cyfrową z blisko 170 programami, w tym aż 25 programów w jakości HD, internet o przepływnościach do 100 Mb/s, telefon stacjonarny wraz z cieszącą się dużą popularnością ofertą zniżkową dla emerytów i rencistów, a także usługi mobilne – internet i telefon komórkowy.

Do BOA w Słupcy swoje kroki kierują również Abonenci INEA usług bezprzewodowych świadczonych przy wykorzystaniu technologii WiMAX – usługi telefonii i Internetu. Są to głównie mieszkańcy Strzałkowa i okolic.

Z usług w INEA w Wielkopolsce korzysta blisko 150 tys. gospodarstw domowych i firm.

 1. Czy autor tego tekstu moze wyjasnic czytelnikom zwrot ”przepływnościach do 100 Mb/s” . Szczegolnie interesuje Nas wyraz ”przeplywnoscie”.
  Czytelnicy z gory dziekuja pismakowi.

  1. Koleś taki kozak jesteś? Nie umiesz korzystać z internetu? Czas znalezienia przez Google (0,10s)…

   Przepływność (ang. bit rate lub bitrate) – w telekomunikacji i informatyce: prędkość z jaką sygnał cyfrowy przepływa przez kanał łączności.
   Przepływność mierzy się w bitach na sekundę (b/s) lub bajtach na sekundę (B/s = 8 b/s) i ich krotnościach (kb/s, Mb/s, Gb/s, kB/s, MB/s itd.). Używane są zarówno prefiksy dziesiętne (k = 1000, M = 1 000 000) jak i binarne (k = 1024, M = 1 048 576).
   Przepływność potocznie bywa mylnie utożsamiana z przepustowością – przepływność jest miarą natężenia strumienia danych, podczas gdy przepustowość jest stałym parametrem charakteryzującym kanał łączności.

   Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Przep%C5%82ywno%C5%9B%C4%87

   Na drugi raz nie rób z siebie pośmiewiska!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *