Bracia z maczetą

9 czerwca, 2011
Pobili starszego
Pobili starszego

Pobili starszego
1 czerwca w Słupcy na ul. Prusa doszło do konfliktu pomiędzy kilkoma młodymi mężczyznami. Na skutek nieporozumień wyniknęła bójka pomiędzy trzema z nich. Dwóch braci 18- i 23- latek kopało pokrzywdzonego 28 –latka po całym ciele oraz uderzali pięściami po twarzy.

„Nagle jeden z nich użył w trakcie przepychanki niebezpiecznego narzędzia – ok.60 cm maczety i dwukrotnie uderzył nią pokrzywdzonego, powodując obrażenia w postaci rany rąbanej lewego ramienia z uszkodzeniem kości, mięśnia i przecięciem nerwu oraz ranę rąbaną grzbietu.” – mówi Marlena Kukawka, rzecznik słupeckiej policji.

Rannego mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie po udzielonej pomocy medycznej i zaopatrzeniu zwolniono do domu. Potrzebna będzie mu jednak pomoc specjalisty, który wypowie się co do stanu ręki. Biorących udział w bójce napastników zatrzymano. Prokurator zdecydował o dozorze policyjnym. Po przesłuchaniach zwolniono ich do domu. Braciom grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

  1. co sie stało z tym miastem?? w którym kilka lat temu mozna było wracac o kazdej porze dnia i nocy bez obaw o cokolwiek!! mam 29 lat i juz tam nie mieszkam, ale co czytam gazete online to widze tylko morderstwa gwałty awantury napady !!! nawet nie wiem czy warto tam wracac na stare lata. PRZYKRE:(

  2. co sie dzieje w Slupcy…
    chcialem wrocic ale widze ze nie ma po co…
    CO SIE STALO Z MOIM UKOCHANYM MIASTEM…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *