Chiara w tenisowym kalendarzu

Chiara Bekalarek
16 listopada, 2011
Chiara Bekalarek
Chiara Bekalarek

Sesja fotograficzna na kortach w Strzałkowie
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nowo powstałe korty tenisowe w Strzałkowie. Dzieci i młodzież uczestniczą m.in. w zajęciach szkółki tenisowej, starsi natomiast mimo dosyć niskich temperatur nadal umawiają się wciąż na oświetlonych wieczorem kortach na sparingi meczowe. To doskonały prognostyk przed przyszłorocznym sezonem wiosenno-letnim, kiedy to korty mogą być nieustannie oblężone.

Dla naszej redakcji korty stały się ostatnio bardzo ciekawym plenerem dla sesji fotograficznej, jaką przeprowadziliśmy na potrzeby przyszłorocznego kalendarza Gazety Słupeckiej.

Na naszą modelkę a zarazem na twarz kalendarza wybraliśmy Chiarę Bekalarek, jedną z najbardziej utalentowanych zawodniczek Słupeckiego Towarzystwa Tenisowego. O efektach naszej pracy będą się Państwo mogli przekonać już w grudniu, kiedy to do jednego ze świątecznych wydań Gazety Słupeckiej, bezpłatnym dodatkiem będzie kolorowy kalendarz z tenisowym zdjęciem Naszej Chiary.

  1. Widzę, że “kalendarze” się biją o Chiarę jak banki o Kiełbowicza. Jeszcze dajcie kalendarz z Chiarą w Głosie. Gdzie my żyjemy, ja pier…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *