Czterech na jednego

24 marca, 2011
Pobity za pomówienia!?
Pobity za pomówienia!?

Pobity za pomówienia!?
W środę (9.03.) doszło do pobicia nastolatka z gminy Strzałkowo przez niewiele starszych kolegów. Twierdzą, że rozliczali małoletniego za pomówienia w stosunku do jednego z nich. Sprawcom grozi do 3 lat pozbawienia wolności, gdyż każdy z napastników skończył już 17 lat i odpowiadać będą za swój czyn jako dorośli.

9 marca w godzinach popołudniowych pod dom 16-latka z gm. Strzałkowo podjechał samochód z czterema młodymi mężczyznami. Chłopak został wywołany przed dom i pobity.

„Był uderzany pięściami po głowie i twarzy głównie przez dwóch 17-latków. Na miejscu zdarzenia obecny był również 18-letni zleceniodawca pobicia, który wszystkich przywiózł swoim samochodem i uczestniczył w pobiciu. Czwarty z przyjezdnych stał z boku, nie uczestnicząc w zatargu. Pokrzywdzony doznał rozcięcia wargi, miał mocno posiniaczoną twarz i złamaną część żuchwy” – mówi Marlena Kukawka rzecznik słupeckiej policji.

O pobiciu chłopaka organy ścigania zawiadomiono w dniu następnym.

„Krótko po przyjęciu zgłoszenia strzałkowscy policjanci zatrzymali czwórkę nastolatków podejrzewanych o udział w pobiciu. Trzech z nich trafiło do policyjnego aresztu, czwartego po przesłuchaniach zwolniono do domu. Zatrzymani twierdzili, że powodem pobicia były pomówienia pokrzywdzonego w stosunku do zleceniodawcy pobicia. Napastnicy to mieszkańcy gm. Strzałkowo i Słupcy. W trakcie prowadzonych czynności wyszło na jaw, że dzień po pobiciu czterech wspomnianych chłopaków przyjechało do szkoły pokrzywdzonego i grozili mu kolejnym pobiciem, za to, że poskarżył się bratu. W dorosłe życie wejdą obarczeni wyrokiem za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu człowieka” – informuje rzecznik Kukawka.

  1. czterech na jednego banda łysego. tak to ci wszyscy słupeccy gangsterzy są mądrzy. a jak ich policja złapie to portkami trzęsą żeby kary nie dostać wysokiej. dobrze że chociaż niucha trochę posiedzi. Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy

  2. Zalosne, sam sie bal na solo wyskoczyc wiec koledzy mu pomogli. Chcieli sie rozliczac to mogli sprawiedliwie!!!! Matki sie teraz biedne wstydza za swoich nienormalnych synkow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *