Darmowe pożyczki – czy to w ogóle możliwe?

19 lipca, 2022

Przeglądając internet, możesz natknąć się na wiele ciekawych propozycji finansowania od banków oraz firm pożyczkowych. Nie lada nowością na rynku są tzw. darmowe pożyczki, które są dostępne tylko dla określonej grupy konsumentów. Chcesz wiedzieć, czy masz szansę zdobyć pożyczkę online za darmo? Sprawdź, jak w tym przypadku funkcjonują oferty instytucji pozabankowych w Polsce.

Darmowa pożyczka bez formalności – kto może ubiegać się o pożyczkę tego typu?

Chcesz wiedzieć, jakie warunki należy spełnić, aby móc otrzymać pieniądze w ramach darmowej pożyczki online? To dość proste. Instytucje pozabankowe w przypadku takiej oferty mają jeden, ale bardzo ważny warunkiem. Musisz być całkowicie nowym klientem firmy pożyczkowej. W przeciwnym razie nie skorzystasz z promocyjnej oferty. Oprócz powyższego darmowa pożyczka udzielana jest na standardowych warunkach, czyli:

  • ukończone minimum 18 lat;
  • pełna zdolność do czynności prawnych;
  • ważny dokument tożsamości i stałe miejsce zamieszkania;
  • obywatelstwo polskie;
  • własne konto bankowe, numer telefonu oraz skrzynka e-mail.

Kiedy spełnisz te warunki i jesteś NOWYM klientem firmy pożyczkowej, możesz ubiegać się o udzielenie chwilówki w takiej formie. Chcesz wiedzieć, jakie warunki są proponowane w ramach darmowej pożyczki? W dalszej części artykułu znajdziesz najważniejsze informacje.

Darmowe pożyczki – czym się charakteryzują?

O tym, ze darmowe pożyczki udzielane są tylko dla nowych klientów instytucji pozabankowych – już wiesz. Co można powiedzieć w kwestii warunków współpracy? W tym przypadku RRSO, prowizja oraz wszelkie inne opłaty na rzecz firmy pożyczkowej są zredukowane do zera. Oznacza to, że oddasz tyle, ile w rzeczywistości pożyczysz. Warunkiem, aby nie zapłacić odsetek od pożyczonej kwoty, jest terminowa spłata zobowiązania. Jeśli spóźnisz się, chociażby jeden dzień firma pozabankowa narzuci na Ciebie karne odsetki, które mogą być całkiem wysokie.

Dlaczego instytucje pozabankowe proponują darmowe pożyczki online?

Wiele firm pożyczkowych w dzisiejszych czasach decyduje się na włączenie do swojej oferty darmowych pożyczek. Dlaczego? Głównie po to, aby przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Osoba, która zdecyduje się na darmową pożyczkę, z dużym prawdopodobieństwem wróci w przyszłości, aby zaciągnąć kolejne zobowiązania na standardowych warunkach proponowanych przez instytucję pozabankową. To całkowicie bezpieczna forma współpracy, pod warunkiem że terminowo spłacisz dług. W przeciwnym razie narazisz się na naliczenie wysokich odsetek karnych, które spowodują, że darmowa pożyczka w rzeczywistości będzie wiązać się ze sporymi kosztami całkowitymi do spłaty.

Jeśli szukasz jak najtańszej opcji krótkoterminowej pożyczki, koniecznie zainteresuj się tym, jak działają darmowe źródła finansowania. Obecnie instytucje pozabankowe dokładają wszelkich starań, by przyciągnąć konsumenta. Z tego względu jako nowy klient masz szansę zdobyć darmową pożyczkę w kwocie sięgającej nawet do 3000 złotych. Listę aktualnych firm, udzielających tej formy pożyczki znajdziesz na stronie: https://pozyczkowy-portal.pl/darmowe-chwilowki/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *