Debata „Gazety Słupeckiej” nie doszła do skutku

12 października, 2018

Na czwartek (11.10) redakcja Gazety Słupeckiej zaplanowała debatę między kandydatami na Burmistrza Słupcy, na którą tydzień wcześniej zaprosiliśmy (warto podkreślić, iż w tym samym dniu) zarówno Michała Pyrzyka, jak i Jacka Bartkowiaka. Niestety pierwszy z panów nie odpowiedział na nasze zaproszenie.

Redakcja Gazety Słupeckiej zaprosiła 4 października kandydatów na Burmistrza Słupcy – Michała Pyrzyka i Jacka Bartkowiaka do udziału w debacie wyborczej. Spotkanie miało odbyć się 11 października o godzinie 12.00 w budynku naszej redakcji. Obaj kandydaci otrzymali program debaty, w którym znalazły się – przedstawienie wizji zarządzania miastem, pytania dziennikarzy i pytania kandydatów do siebie nawzajem. Zarówno Michał Pyrzyk, jak i Jacek Bartkowiak zaproszenia na debatę otrzymali w tym samym dniu. Jacek Bartkowiak swój udział potwierdził już tego samego dnia. Niestety z przykrością musimy poinformować, że obecnie urzędujący Burmistrz – Michał Pyrzyk na nasze zaproszenie nie odpowiedział w ogóle… Nie otrzymaliśmy od niego żadnej informacji, czy w spotkaniu weźmie udział. 11 października w naszej redakcji pojawił się tylko jeden z kandydatów, Jacek Bartkowiak, który niestety nie doczekał się przyjścia swojego rywala. Debata nie doszła zatem do skutku.

Cóż, ocenę owej sytuacji pozostawiamy Państwu – naszym czytelnikom. My ze swej strony obu Panom kandydatom życzymy w najbliższych wyborach powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *