Duże zainteresowanie Akademią Młodych Słupczanek

9 maja, 2021

Ponad 30 dziewczynek wzięło udział w pierwszym treningu w ramach Akademii Młodych Słupczanek organizowanej przez KPP Słupczanka Słupca.

Ćwiczenia poprowadziła Paulina Tylak i Paulina Bednarowicz (trenerki Słupczanki), a także Dagmara Grad (była reprezentantka Polski i trzykrotna mistrzyni Polski w piłce nożnej) i zawodniczki klubu.

Starsze dziewczyny bez problemu dawały sobie rade ze wszystkim co przygotowaliśmy. Ku naszemu zdziwieniu, najmłodsza grupa również wykonywała wszystkie ćwiczenia poprawnie. Każda dziewczynka była zaangażowana i uśmiechnięta. Pogoda w ogóle nie miała wpływu na ich podejście do treningu.

Poziom wg. nas był zaskakująco dobry! Zawodniczki nie potrzebowały dużej pomocy z naszej strony. Wszystkie świetnie sobie radziły z postawionymi wyzwaniami – powiedziała nam Martyna Piasecka, wiceprezes klubu.

Na zakończenie na dziewczynki czekały drobne upominki. –Każda zawodniczka dostała dyplom, soczek, coś słodkiego i autograf od Dagmary Grad. Dodatkowo Dagmara wyróżniła jedną dziewczynkę i wręczyła jej bluzę – dodała Martyna.

Słupczanka już teraz zaprasza na kolejne treningi. Najbliższy już w sobotę (15 maja) o godz. 11 na orliku przy słupeckim Ekonomiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *