Dziękuję za docenienie

8 czerwca, 2010

Tydzień temu miałem zaszczyt uczestniczyć w obchodach 20-lecia samorządu na terenie Słupcy. Dziś chciałbym się podzielić kilkoma refleksjami na ten temat. Uroczystość została zorganizowana z należytym dostojeństwem.

W imieniu wszystkich samorządowców pracujących dla miasta w kadencji 1998 -2002 chciałbym bardzo serdecznie podziękować za dostrzeżenie naszych osiągnięć. Od wielu lat miałem wrażenie, że próbuje się deprecjonować dokonania, które miasto miało pod moim kierownictwem.

Przede wszystkim mówię tutaj o rozbudowie i modernizacji słupeckiej oczyszczalni ścieków. Wcześniej samorząd bał się wziąć na swoje barki wielkie obciążenie finansowe.

Zapraszam do przeczytania całego felietonu na www.jerzymikolajewski.pl

  1. doceniam robotę burmistrza Pyrzyka, ale i tak wiem, że jak Mikołajewski zostanie ponownie burmistrzem zrobi dużo więcej niż Pyrzyk, ponieważ ma większy bagaż doświadczeń i jest bardziej oblatany w „tych sprawach”… Młody burmistrz nie ma polotu z doświadczeniem jakie niesie ze sobą pan Mikołajewski, takie jest moje zdanie…

  2. Miałem możliwość uczestniczenia w tych obchodach Panie Mikołajewski.Dopiero film pokazał jak wielkie osiągnięcie za Pana kadencji było dla miasta .Dziś , gdyby nie piękna nowoczesna oczyszczalnia , miasto swój budżet przeznaczało by na kary ekologiczne, a tak rozwija się.Odważna kadencja i decyzja w podejmowaniu najważniejszych spraw za Pana rządów.Kiedyś byłem Pana przeciwnikiem, dziś z pesperktywy czasu patrząc co dzieje się , jestem za Pana pracą na rzecz miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *