Ekologiczne domki letniskowe oferowane przez Eko Architekturę

24 września, 2020

Rosnące ceny mieszkań spowodowały, iż wielu młodych ludzi zamiast kupować domy na kredyt, decyduje się za zainwestowanie zgromadzonych na przestrzeni lat środków w działki budowlane położone na atrakcyjnie turystycznie terenach. Odkładając pieniądze na budowę domów jednorodzinnych często inwestują w lekkie domki letniskowe, które będą stanowić doskonałe miejsce na weekendowe wypady za miasto. Przemysław Balcewicz – dyrektor firmy Eko Architektura zgodził się opowiedzieć o jednym z wiodących produktów wytwarzanych w jego firmie, czyli drewnianych domkach letniskowych.

Szanowny Panie dyrektorze od wielu lat kieruje Pan jedną z największych w Polsce firm produkujących drewniane domy z drewna. Proszę opowiedzieć co sprawiło, iż uznawana jest za lidera na polskim rynku?

Szanowni Państwo, Eko Architektura wiele lat temu podjęła działania, które sprawiły, iż dzisiaj uznawana jest za jedną z najlepiej prosperujących firm w kraju. Za naszym sukcesem stoi rzetelność i uczciwość. To zaufanie, którym darzą nas klienci sprawia, iż każdego dnia nabieramy nowych sił na mierzenie się z komplikacjami.

– Eko Architekturę wyróżnia krótki termin realizacji projektów. Wykonanie standardowych domków letniskowych nie zajmuje nam więcej niż trzy tygodnie. Zamówienia stworzone według określonych przez klienta wytycznych podlegają innemu terminowi, gdyż zatrudnieni w naszym przedsiębiorstwie specjaliści muszą dokonać niezbędnych pomiarów, a także sprawdzić wytrzymałość konstrukcji, tak aby była w pełni bezpieczna dla użytkowników.

– Ponadto tylko u nas zamówienia premium są standardem. Jako jedni z niewielu dołączamy do domków letniskowych gotowe drzwi zewnętrzne, a także wysokiej klasy okna chroniące przed utratą ciepła. Biorąc pod uwagę, iż polska znajduje się w strefie klimatu umiarkowanego, okna zostały dodatkowo wzmocnione.

Panie dyrektorze dlaczego drewniane konstrukcje są tak popularne?

Drewno jest wyjątkowym materiałem, który jako jeden z niewielu nie wpływa niekorzystnie na stan naszego zdrowia. Co więcej jest materiałem niezwykle trwałym i wytrzymałym. Odpowiednio zabezpieczone wykazuje dużą odporność na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Drewno oprócz swoich walorów estetycznych jest niedrogie. Wzrost zapotrzebowania na ten materiał sprawił, iż producenci musieli obniżyć stawki, aby stać się bardziej konkurencyjni.
Dodatkowo drewno wykazuje szereg korzystnych właściwości. Przebywanie w drewnianych pomieszczeniach, w których nie unosi się kurz zalecane jest osobom zmagającym się z astmą oraz uczulonych na pyłki. Zawarte w jego włóknach olejki eteryczne pozytywnie wpływają na drogi oddechowe. Wielokrotnie spotkaliśmy się z opinią naszych klientów, iż wchodząc do naszych domków letniskowych czują zapach żywicy, który pozwala im się odprężyć.

Czy produkowane przez Eko Architekturę domki letniskowe można ocieplić? A także czy stawiacie pod nimi fundamenty?

Każdy z naszych projektów można dopasować do indywidualnych potrzeb klientów. Wystarczy wspomnieć o tym podczas rozmowy z naszym konsultantem lub jednym z projektantów. Jako przedsiębiorstwo pragniemy, aby nasze produkty były przede wszystkim funkcjonalne i przynosiły zadowolenie swoim właścicielom. Stworzenie dodatkowej warstwy termoizolacyjnej nie stanowi dla nas problemu. Podobnie jest z fundamentami, które dodatkowo chronią drewnianą konstrukcję przed osunięciem. Oprócz tego oferujemy wiele dodatkowych usług, o których szczegółowo można porozmawiać z naszymi pracownikami odpowiedzialnymi za kontakt z klientem.

Nasze domki dostępne są również we Francji:
Chalet PRO
https://chaletpro.fr/Produits/abris-de-jardin-et-pavillons
187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *