Fabian został zamordowany!

8 listopada, 2017

30 października 2016 roku 17-letni Fabian Zydor z Tarnowej (gm. Pyzdry) spędził wieczór na imprezie u swojego kolegi, w domu oddalonym o zaledwie kilkaset metrów od jego domu. Około godziny 22.00 postanowił wrócić do domu. Do przejścia miał 100 metrów ciemną ścieżką w lesie, potem kawałek oświetloną już drogą asfaltową. Fabian nie dotarł jednak do domu. Zagadka jego zniknięcia nadal nie została rozwiązana. Detektyw Aneta Nowak, która zajęła się sprawą, nie ma jednak wątpliwości. – W tej chwili raczej szukamy ciała Fabiana, który najprawdopodobniej został zamordowany.

Ostatnie chwile Fabiana?
30 października chłopak wyszedł z domu około 17.00. Razem z kolegami poszedł na imprezę do Iwana. Iwan to Ukrainiec, który zaprzyjaźnił się z młodymi mieszkańcami wsi. Fabian bawił się na imprezie ze znajomymi. W pewnym momencie wyszedł… i słuch po nim zaginął. Więcej w „Gazecie Słupeckiej”.

  1. ludzie tu pisza rozne rzeczy , ja tylko pragne ostrzec latwo wiernych z dobrym sercem ludzi przed j. i a. d. z zagorowa ktore to pozyczaja pieniazki i nie oddawaja , zyja na cudzy koszt , a kazdy ciezko pracuje zeby zarobic na swoje utrzymanie , mysle ze powinien jakis organ tymi paniami sie zajac

  2. Zgadzam się z opinią iż Fabian został zamordowany i to w okrutny i bestialski sposób.Na ten temat najwięcej do powiedzenia mają jego koledzy z którymi policja obchodzi się nader łagodnie.Jak żyje się z świadomością zabicia biednego,zaszczytnego chłopaka, panowie bohaterowie????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *