Gimnazjalistki pijane w sztok!

25 maja, 2011
Na tym skwerku nastolatki urządziły sobie "piknik". To co spożywały z pewnością zawierały sporo procent alkoholu
Na tym skwerku nastolatki urządziły sobie "piknik". To co spożywały z pewnością zawierały sporo procent alkoholu

Strzałkowo: Demoralizacja młodzieży?
18 maja funkcjonariusze policji w Strzałkowie zatrzymali trzy młode dziewczyny, które podejrzanie się zachowywały. Jak się później okazało, trzy gimnazjalistki ze Strzałkowa były zupełnie pijane. Jedna z nich trafiła nawet do szpitala.

Wpobliżu ulicy Andrzejwskiego w Strzałkowie, 18 maja krótko po południu, trzy młode dziewczyny urządziły sobie piknik. Na skwerku zieleni, przy placu zabaw, rozłożyły się na kocu i według mieszkańców Strzałkowa – nie zachowywały się jak normalne, grzeczne uczennice. Co takiego robiły? Sprawdził to patrolujący miasto policjant, który również od przechodniów słyszał o dziwnym zachowaniu dziewczyn. Policjant zauważył, że nastolatki mają problem z wyraźnym mówieniem. Dzielnicowy musiał to sprawdzić dokładniej.

„Okazało się, że 14-letnie mieszkanki gminy Strzałkowo znajdowały się pod znacznym wpływem alkoholu. Po badaniu alkometrem okazało się, że wyniki były imponujące: od około 1,5 promila do prawie 2 promili. Jedna z dziewcząt została umieszczona w szpitalu z uwagi na zatrucie alkoholem.” – mówi rzecznik policji Marlena Kukawka.

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej

  1. jakieś 20-30 lat temu było nie do pomyslenia, że np 15-latka nawalona chodzi sobie po miescie… prędzej chłopak i to z winem w parku na wagarach, dzisiaj to normalka, takie czasy… popierdzielone!

  2. wychowanie bezstresowe ponad wszystko! rodzice sluchaja i boja sie dzieci, nauczyciele uczniow. piekny swiat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *