Grupiński w słupeckiej PO

Grupiński w słupeckiej PO
23 listopada, 2011
Grupiński w słupeckiej PO
Grupiński w słupeckiej PO

Słupecką Platformę Obywatelską w ramach wizyty w powiatach wschodniej Wielkopolski (koniński, kolski, turecki, słupecki) odwiedził szef Zarządu Regionu w Wielkopolsce Rafał Grupiński wraz z posłem Tomaszem Nowakiem, liderem PO w subregionie konińskim.

Na spotkaniu omówiono wyniki wyborów jak również strategię działania w najbliższym czasie. Rafał Grupiński jest zadowolony z pracy struktur powiatowych partii w Słupcy oraz z wyników uzyskanych w ostatnich wyborach parlamentarnych. Zwrócił uwagę na konieczność powiększania stanu liczebnego partii, tworzenia kół gminnych i zwiększenia aktywności w naszym powiecie. O tym, że nie jest to łatwe zadanie wie doskonale obecna przewodnicząca Zarządu Powiatu PO Magdalena Plesińska, która od 2001 r., a więc od samego początku tworzyła w Słupcy struktury ugrupowania i jako pierwsza startowała w wyborach parlamentarnych do Sejmu w tymże roku.

Rafał Grupiński został przewodniczącym Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej w Sejmie. Działacze słupeckiej PO są dumni, że otrzymał on takie zaszczytne stanowisko i mają nadzieję, że nadal będzie interesował się ich problemami i wspierał ich działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *