II nocka w szkole klasy 7a

15 marca, 2023

24 lutego od godziny 17.00 uczniowie klasa 7a ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie po raz kolejny spotkali się po to, by spędzić wieczór i noc w szkole. Czy to możliwe, aby uczniowie chętnie spędzali w szkole nie tylko dnie, ale także noce? Ależ tak!!!

Początek spotkania spędziliśmy wspólnie z Młodzieżową Radą Miejską, która zorganizowała Wieczór Disney’a. Bardzo MRM dziękujemy za wybór filmów, konkursy ale głównie za atmosferę. A po wieczorze filmowych z MRM na klasę 7a czekały gry planszowe i ruchowe, Escape Room, zabawy integracyjne oraz zabawa w chowanego – totalnie po ciemku. Trudno sobie wyobrazić, jak wygląda szkoła nocą – puste, ciche i ciemne korytarze… Tak wiele się działo, ale niech to będzie wyłączną tajemnicą uczestników nocki.

Ostatnią rzeczą na jaką mieli ochotę uczniowie było .. spanie. Noc była dniem, a rano porządkowanie auli, telefony do rodziców i powrót do domu, aby….spać. Po co to robimy? Bo lubimy być razem, z przyjemności spędzania wspólnie wolnego czasu, a przede wszystkim, by dać miłe wspomnienia związane ze szkołą.

Linda Kalinowska-Plewczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *