II Wice miss Polonia u radnych

22 listopada, 2009
Wójt gminy Słupca Grażyna Kazuś gratulowała sukcesu Katarzynie Suberskiej
Wójt gminy Słupca Grażyna Kazuś gratulowała Katarzynie Suberskiej sukcesu

,,… Skromnością i pięknem oczarowała Pani mnóstwo ludzi, którzy w dowód uznania obdarowali Panią swoim poparciem. Jako włodarze gminy, z której się Pani wywodzi, jesteśmy bardzo dumni, że wywalczyła Pani koronę drugiej Wicemiss Polonia…” – gratulowała sukcesu Katarzynie Suberskiej – wójt gminy Słupca Grażyna Kazuś.

,,Świeżo upieczona” druga wicemiss Polonia gościła na sesji Rady Gminy. Z rąk wójt otrzymała okazały bukiet kwitów wraz z życzeniami, by zdobyty tytuł dopomógł w dążeniu do realizacji marzeń i aspiracji oraz dodawał wiary we własne siły. Do życzeń przyłączyła się także przewodnicząca Rady Gminy – Danuta Rutkowska, która w imieniu całej Rady wyraziła nadzieję, że Kasię zawsze będą otaczali ludzie życzliwi, darzący ją miłością i szacunkiem.

Wzruszona – jak sama podkreśliła – niespodziewanym, ale jakże miłym przyjęciem, podziękowała za życzliwość. Poinformowała także, że swoją przygodę z konkursami piękności zaczęta w wieku 14 lat, na konkursie Miss Polonia postanowiła zakończyć. ,,To jest mój ostatni tytuł jaki zdobyłam. Jestem Państwu wdzięczna i serdecznie dziękuję za trzymanie za mnie kciuków” – stwierdziła Katarzyna Suberska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *