Inauguracja Roku Szkolnego 2021/2022

7 września, 2021

1 września 2021 r. społeczność słupeckiej „Jedynki”, po udanych słonecznych wakacjach, wyruszyła w „podróż do siebie”- do pasji, talentów, do świata odkrywców i marzycieli. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, rodziców i pracowników w sytuacji pandemii, inauguracja nowego roku szkolnego miała nieco inny charakter niż w poprzednich latach.

Uroczyste spotkanie z pierwszoklasistami i ich rodzicami uświetnili burmistrz Miasta Słupcy Michał Pyrzyk, kierownik Referatu Oświaty UM Mariusz Król, przewodnicząca Rady Rodziców Joanna Słowińska.

Dyrektor Szkoły pani Grażyna Makowska szczególnie ciepło powitała najmłodszych uczniów i przedstawiła ofertę edukacyjną na bieżący rok szkolny, projekty edukacyjne, kadrę pedagogiczną, procedury funkcjonowania szkoły w warunkach epidemii, oraz zaakcentowała 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Pani Dyrektor podziękowała za współpracę pani Joannie Słowińskiej, która przez osiem lat pełniła funkcję przewodniczącej Rady Rodziców. U progu nowego roku szkolnego życzymy Uczniom, Rodzicom, Pedagogom i Pracownikom Administracyjno – Obsługowym radości i satysfakcji z wypełniania powierzonych zadań oraz zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *