Jaki kupić prezent dla męża?

4 grudnia, 2020

Chcesz, by prezent, który od Ciebie otrzyma na święta, wyrażał Waszą miłość i wiele więcej? Nie jest łatwo kupić odpowiedni prezent, ale gdy szukamy go dla osoby tak bliskiej, jak małżonek czy małżonka – sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana. Jak kupić prezent dla męża? Jak wybrać coś, czego jeszcze od Ciebie nie dostał? Uwaga, artykuł nie zawiera skarpetek ani krawatów.

1. Podaruj wspomnienia

2. Sprezentuj coś praktycznego

3. Podaruj nową technologię

Podaruj wspomnienia

Zastanów się, co przeżyliście razem przez ostatni rok. Wasze wspomnienia to największy skarb, ponieważ należą tylko do was – wszystkie hermetyczne żarty, niefortunne historie i te całkiem przyjemne przygody, jak romantyczny spacer na plaży, wizyta w restauracji, której dawno nie odwiedzaliście, aby zakosztować smaku dzieciństwa czy wspólny wypad za miasto. Prezent świąteczny nie musi być nudny – może odzwierciedlać te wspomnienia. Może być wykonany samodzielnie lub kupiony w sklepie – to od ciebie zależy, jak chcesz to rozegrać. Ważne, aby znacząco wiązał się z waszymi przeżyciami, w ten sposób stanie się bezcenny.

Przykładem drobnego, a jednak mocno nacechowanego emocjonalnie prezentu może być biżuteria lub dzieło sztuki. Pamiętaj, aby w kontekście prezentu myśleć przede wszystkim o guście swojego męża – jeśli zrozumie twój pierwotny zamysł, a w dodatku prezent mu się spodoba, będziesz z tego miała podwójną satysfakcję – bo obdarowywanie cieszy jak nic innego, ale jeszcze bardziej cieszymy się, jeśli gest zostanie doceniony. Jeśli jest fanem motoryzacji, może to być coś, co będzie ze sobą zabierał wyjeżdżając do pracy lub na weekendową trasę z kolegami. Wybór, należy do ciebie.

Sprezentuj coś praktycznego

Wielu mężczyzn stawia przede wszystkim na prostotę i minimalizm, a przedmioty, które najdłużej goszczą w ich przestrzeni to te, które są przydatne. Dlatego właśnie twój mąż prędzej zachowa starą wiertarko-wkrętarkę lub zestaw sfatygowanych śrubokrętów niż bibelot, który stawiasz na szafce nocnej. Dlatego kluczem do udanego prezentu, jest zrozumienie pasji i zainteresowań drugiej połówki. Fana motoryzacji z pewnością zadowoli część do aktualnie remontowanego klasyka, nowa skrzynka narzędziowa czy latarka. Ktoś, kto pasjonuje się survivalem, jest zapalonym poszukiwaczem adrenaliny w dziczy, z pewnością ucieszy się ze specjalnej odzieży lub narzędzi, które ułatwią mu następną eskapadę, takie jak nóż myśliwski, czy przybory wielofunkcyjne, które znajdziesz w wielu sklepach. Podobnie z osobą, która interesuje się militariami, sztukami walki lub książkami – grunt, to słuchać i zrozumieć jego pasje.

Wśród mężczyzn, coraz większym zainteresowaniem cieszy się kuchnia, dlatego nie pomijaj tego pomysłu na swojej liście – jeśli twój mąż lubi gotować, z pewnością ucieszy się z nowego urządzenia, które przyczyni się do szybszego i zdrowszego gotowania obiadów dla całej rodziny.

Możesz np. zajrzeć do sklepu, takiego jak RTV Euro AGD po inspiracje sprzętowe – jeśli jest fanem gier, komputerów, nowych technologii, a może wręcz pasjonatem nowinek technologicznych, z pewnością będzie zadowolony z nowoczesnego urządzenia, tym bardziej, jeśli będzie z niego korzystał codziennie.

Podaruj nową technologię

Wśród gadżetów i urządzeń, które mogą mu się przydać możesz znaleźć zarówno przybory do higieny, takie jak golarki i nowe soniczne szczoteczki, jak i te, przy których spędzi czas w gronie znajomych z sieci, godzinami walcząc z wirtualnymi przeciwnikami, grając na konsoli lub przy użyciu technologii VR, która coraz częściej pojawia się w naszych domach. Sklep RTV Euro AGD przygotował listę prezentów, które mogą mu się spodobać, znajdziesz ją tutaj: https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-prezent-dla-meza.bhtml.

Wiele z tych prezentów to nie tylko przedmioty dla niego, lecz również dla ciebie. Jeśli oboje lubicie gry komputerowe, będzie to okazja, aby razem zanurzyć się w nowym świecie i spróbować swoich sił w przygodzie. Takie doświadczenia, gry i zabawy, łączą ludzi, odbudowują ich więzi i pozwalają na rozluźnienie atmosfery, co w przypadku świąt, jest bardzo istotne – już po przedświątecznej batalii z lampkami, stroikami, zakupami i innymi obowiązkami, możecie razem odpocząć na kanapie, z kontrolerem w dłoni.

Jest to idealny moment, bo właśnie pojawiły się na rynku konsole nowej generacji – dzięki nim, odwiedzicie krainy i przeżyjecie historie, w zupełnie nowej jakości. A najważniejsze w tym wszystkim jest to, że zrobicie to razem.

Niezależnie od tego, czy prezent świąteczny dla męża będzie sentymentalnym podarunkiem, pomocną dłonią w rozwijaniu jego największej pasji, czy też kolejną okazją do spędzenia czasu wspólnie, warto zatroszczyć się o to, aby było to coś wyjątkowego. W przypadku braku pomysłów, o prezentach warto pomyśleć jak o przedmiotach, których dana osoba nie kupiłaby sobie sama lub nie zdaje sobie sprawy z tego, że są jej potrzebne. Wiele osób ma marzenia, jednak nie myśli o ich realizacji, martwiąc się ich kosztem. Podarujmy jej więc tę radość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *