Jego zwłoki znaleźli myśliwi

28 lutego, 2012

26 lutego w godzinach rannych w okolicach starego młyna w Koszutach znaleziono zwłoki w stanie rozkładu. Ubiór i przedmioty znalezione przy denacie wskazywały na to, że jest nim zaginiony w grudniu 2011 roku 19-letni mieszkaniec Słupcy.

W niedzielny poranek myśliwi z Koła Łowieckiego nr31 ze Słupcy polowali w okolicach Koszut. Osoba naganiająca zwierzynę na jednej z polan znalazła zwłoki człowieka. Był to straszny widok – zwłoki musiały leżeć już kilka dni. Myśliwi natychmiast przerwali łowy i zgłosili znalezisko służbom mundurowym. Ciało mężczyzny…

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”.

  1. masakra .. bylam tam ostatnio i az strach pomyslec ze on lezał tam tak długo . ludzie potrafia być prawdziwymi bestiami bez duszy. trzymajmy kciuki za policje i szybkie odnalezienie sprawcy !

    [*]

  2. Znam jednego z tych myśliwych, którzy trafili na zwłoka. Trup był już cały czarny, leżał w pozycji jakby był ciągnięty za rękę.
    Miejsce znalezienia trupa to zadupie i do tego jakieś 200 m. od drogi, w chaszczach. Troche dziwne miejsce jak na zgon bez czyjejś „pomocy”.

  3. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci na wieki wieków. Amen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *