Julita Gościmska w projekcie art.- Metropolis

29 maja, 2012

Coraz częściej młodzi ludzie pokazują, że chcą i potrafią spełniać swoje marzenia estradowe, sportowe, czy modelingowe. W lutym tego roku pisaliśmy o mieszkance Wilcznej, która wystąpiła na planie teledysku Patrycji Kazadi i Matta pokory. Od pewnego czasu Julita Gościmska, 24-letnia urocza fryzjerka, współpracuje z konińskim Studiem Metropolis, biorąc udział w projektach artystycznomodowych.

Studio Metropolis powstało w roku 2000, a jego oferta to m.in. fryzjerstwo, warsztatyszkolenia, modeling oraz indywidualne sesje zdjęciowe. Zanim jednak Studio Metropolis rozpoczęło swoją działalność, już w roku 1995 zaczęła się przygoda jego twórców z modelingiem. To ciężka i zarazem dająca ogromne doświadczenie praca przy pokazach mody, prowadzeniu warsztatów z zakresu kształcenia ruchu scenicznego, organizacji castingów do filmów i reklam, realizacji projektów zdjęciowych do katalogów oraz portfolio. W roku 2012 zapadła decyzja o reaktywacji działalności modowo- reklamowej i powstało młodsze dziecko pod nazwą art.-metropolis. Właśnie ze Studiem art.- Metropolis w Koninie nawiązała współpracę Julita Gościmska.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z Metropolis?
O Studiu Metropolis dowiedziałam się dzięki portalowi Facebook. Weszłam na stronę, dalej przeczytałam link z informacją o poszukiwaniu osób do współpracy. Potem wysłałam zgłoszenie i pojechałam na spotkanie. Ku mojemu zaskoczeniu udało się, doszło do podpisania umowy i rozpoczęłam współpracę z Studiem. Studio Metropolis jest prężnie rozwijającym się studiem artystyczno-reklamowym (art.-metropolis) modelek, modeli i hostess stworzonym przez zespół doświadczonych specjalistów branży modowej. Przede wszystkim realizujemy nie kończące się kolekcje projektów zdjęciowych.

Czy od razu odnalazłaś się w nowej roli?
Projekty, o których mowa, to oczywiście sesja zdjęciowe realizowane na potrzeby studia. Zanim jednak stanęłam przed obiektywem, zaczęło się od zajęć z zakresu ruchu scenicznego. Takie zajęcia są niezbędne w modelingu, a prowadzone są pod okiem profesjonalistów – to bezcenne doświadczenie. Naszym instruktorem w zakresie kształcenia ruchu scenicznego, była modelka i fotomodelka Monika Hodera-Cieślak. Wszystkie pomysły i aranżacje sesji pojawiają się w głowie naszego Szefa, który jest Sercem Studia. To Maciej Przybysz tworzy pomysły, a potem razem z jego dużą motywacją, z modelkami i modelami są realizowane.

Więcej we wtorkowym wydaniu „Gazety Słupeckiej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *