Julita wystąpiła w teledysku Matta Pokory i Partycji Kazadi

28 lutego, 2012

Julita Gościmska 24-letnia fryzjerka z Wilcznej przeżyła przygodę życia. Na początku lutego wystąpiła w teledysku do utworu „Wanna Feel You Now” Patrycji Kazadi i Matta Pokory.

Wjaki sposób sympatyczna dziewczyna dostała się na plan teledysku?
„Wzięłam udział w konkursie emitowanym w stacjach radiowych i telewizji muzycznych. Należało wysłać kilka zdjęć oraz parę słów o sobie. Do wybranych wytwórnia EMI Music Poland wysłała zaproszenie na imprezę. Zaznaczyli, że uczestnicy imprezy wystąpią w teledysku. Mieli dla nas tylko jedno zadanie: po prostu świetnie się baw! No i świetnie się bawiłam” – mówi Julita Gościmska.

Teledysk kręcono we wtorek, 7- 8 lutego w warszawskim klubie „1500m2 Do Wynajęcia”. Reżyserował go Bruce Parramore, znany polskiej publiczności jako twórca takich produkcji jak „Kochaj i Tańcz” oraz serialu „Tancerze”.

„Całość teledysku utrzymana miała być w stylu jednej wielkiej imprezy. Klimat był niepowtarzalny, świetnie pracująca ekipa chociaż na początku, panował totalny mega galimatias, spowodowany co chwile „napadem” dziennikarzy i fotoreporterów krajowych magazynów i stacji tv. Jednak powoli udało ogarnąć się przeszło 80 osobową ekipę” – wspomina pracę na planie.

fot. Katarzyna Rybicka
Więcej w „Gazecie Słupeckiej”.

  1. kim jest ten matt ? wziol sie ciec z niukad a glupie dziewuszki sie ciesza ze z nim wystapia , zalosne 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *