Karuzela Września – wielkie otwarcie 17 maja

29 kwietnia, 2016

Otwarcie nowej galerii handlowej Karuzela, mieszczącej się we Wrześni przy ul. Kolejowej 15, nastąpi już 17 maja 2016 roku o godzinie 10:00. Z tej okazji przygotowano całe mnóstwo atrakcji, które nie ograniczą się do samego dnia otwarcia – zabawy, konkursy i koncerty potrwają bowiem aż do niedzieli 22 maja.

Na wszystkich odwiedzających Karuzelę czeka 6 wyjątkowych dni, w trakcie których nie tylko będzie można upolować niezwykłe okazje, ale też zakosztować różnorodnej rozrywki, przeznaczonej dla wszystkich grup wiekowych.

17 maja to święto Karuzeli i cyrkowych zabaw, festynów i szalonych niespodzianek, występów klaunów i szczudlarzy, którzy wprawią wszystkich w radosny nastrój i przygotują na kolejne dni atrakcji.

Środa to dzień sportu – każdy będzie mógł spróbować swoich sił w wybranych dyscyplinach lub obejrzeć zmagania innych.

karuzelaW czwartek od 14:00 na scenie Karuzeli zaprezentować się będą mogły młode talenty wokalne – już dziś zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie, który poprowadzą prezenterzy Radia Young Stars (www.radioyoungstars.pl, kontakt: piotr@my-music.pl). By zaistnieć jako młoda gwiazda, wystarczy pojawić się w Karuzeli od 14:00 z przygotowanym wybranym podkładem muzycznym. Naprawdę warto spróbować swoich sił – nagrodą główną jest występ w niedzielę 22 maja na dużej scenie, tuż przed koncertem uwielbianych przez młodą publiczność wykonawców.

W piątek Karuzelę oddajemy w ręce kreatywnych i pomysłowych mieszkańców Wrześni i okolic. Na scenie Karuzeli będzie można się podzielić swoim hobby i umiejętnościami, a także zaprezentować swoje wyroby czy dzieła artystyczne. Wszystkich chętnych – artystów, przedstawicieli kooperatyw oraz wszelkich inicjatyw lokalnych – zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa.

Kontakt: e-mail: joanna@my-music.pl, tel. 503 012 838

Kulminacją tygodnia otwarcia będzie jednak weekend 21 i 22 maja, a imprezy zaczynać się będą wówczas w samo południe. W sobotę na specjalnie wybudowanej scenie przy Galerii Karuzela wystąpią gwiazdy największego formatu: Wrześnię dumnie reprezentować będzie Wrzesińska Orkiestra Dęta, a zaraz po niej na scenie pojawi się Zbigniew Wodecki.

W niedzielę natomiast nastąpi wspomniane rozstrzygnięcie konkursu wokalnego Września Young Sing Stars i oczekiwany przez rzesze fanów koncert artystów Festiwalu Young Stars. Laureat konkursu zaśpiewa przed uwielbianymi przez nastolatków gwiazdami młodego pokolenia: Jeremim i Arturem Sikorskimi, Sylwią Przybysz i Sylwią Lipką.

http://www.karuzelawrzesnia.pl
www.facebook.com/karuzelawrzesnia

Lista sklepów: Intermarche, Rossmann, CCC, Pepco, Carry, Diverse, Kik, Martes Sport, Media Expert, Kolporter, Carte d’Or, Medi-Optic, Briju, Kantor, Empik, Kapi Kuchnie, Big Star, Neckermann, Ziaja, Pionier, Deichmann, Reserved, Cropp, House, Sinsay, Artis Flower, Play, Lov.Li, Salonik Biżuterii, Smak & Wag, United Chicken, Pluspharma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *