Kobiece lub pełne życia – modne buty na 2017

19 kwietnia, 2017

Moda na ubrania, utrzymana w ryzach przez klasykę i korzyści dla sylwetki nie dorównuje różnorodnością projektom butów. Ten uwielbiany przez kobiety dodatek spełnia wiele ról: dopełnia stylizację, nadaje charakteru i trzyma na nogach w najcięższych chwilach. Na wiosnę i lato 2017 mamy do wyboru wiele modeli, kolorów i stylów. Czerpiemy inspirację z kolorów lata, subtelnych baletowych kroczków i pieszych wycieczek, podczas których tak bardzo zależy nam na wygodzie. Nurty modowe w przypadku butów nie pozostawią żadnej stopy boso.

Dziewczęce etiudy

Światowi artyści zakochali się w klasycznym balecie. Pożyczyli od niego bladoróżowy kolor i wiązania baletek. Po wymieszaniu z całą gamą stylów i krojów powstała bardzo kobieca propozycja. W odcieniach nude znajdziemy każdy krój butów. Niezależnie czy szukamy czegoś na ślub lub wesele czy po prostu chcemy pobiegać. Koncepcja jasnych butów łączy się z ideałem bladej stylizacji od góry do dołu, którą w tym sezonie prezentują modelki. Wiązania również znajdziemy wszędzie. Bardzo kobieco, romantycznie i z lekką dozą erotyki połączono je ze szpilkami. Mocno wycięte modele, odsłaniające stopę, okalając nagą skórę sznureczkami, kuszą i uwodzą. Nie tracą tej cechy nawet zestawie z podartymi jeansami. Będą idealne na randkę lub jako manifest kobiecości dla silnych, pewnych siebie kobiet.

fot-2-modne-butyJednobarwne kontrasty

W szarej codzienności i wielkomiejskich tłumach nie wystarczy, by but odbiegał kolorem od reszty ubioru. Aby zaistnieć w modowej dżungli musi kontrastować z całych światem. Tak też stanie się w nadchodzących miesiącach, ponieważ projektanci tworząc paletę barw do swego obuwia postawili na fuksję, intensywną zieleń oraz cytrynową żółć, od której aż kwaśno w ustach. Również inne barwy mają pierwszeństwo, jeśli tylko biją po oczach. Kolorów tych nie łączymy, dajemy im szansę zabłysnąć w wersji solo. Krój dobierzmy do swoich potrzeb ale w walce z nudą zdecydowanie przodują barwne szpilki. Aby było jeszcze modniej, pójdźmy w ślady mam i babć i załóżmy te z obcasem-kaczuszką.

Wygodne brzydactwa

Nie wiadomo, czemu ktoś ustalił, że modne będzie to co wygodne, ale absolutnie nie może przy tym prezentować się jak należy. Z połączenia pantofli i klapków powstały tzw. mule, które z powyższą zasadą są zgodne w 100%. Wyglądają jak domowy kapeć sprzed wieków, ale faktycznie nie można odmówić im wygody. Szczególnie w porównaniu ze szpilkami wypadają znakomicie pod tym względem. Aby nie wyglądały aż tak śmiesznie, wybierzmy klasyczne czarne lakierki i zestawmy z czymś neutralnym. Warto sprawdzić w niskiej cenie buty-https://lamoda.pl/katalog/buty.

Zaskakująco komfortowe dla stopy okazują się być wspomniane już obcasy-kaczuszki. Takie pantofle, znacznie bardziej eleganckie od muli, dają stopie solidne oparcie. Wizerunek retro łatwo w nich zatuszować wybierając te w neutralnych kolorach. Żywe barwy szpilek kojarzą się bowiem z modą, której nie każdy chciałby być przykładem. Szczególnie jako szef lub pracownik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *