Kolejne mandaty za naruszenie przepisów w stanie epidemii

3 kwietnia, 2020

Kolejne 6 młodych osób policjanci ukarali mandatami za naruszenie zakazu grupowania się i przemieszczania. Jeżeli wszyscy nie podejdziemy do tych regulacji w sposób odpowiedzialny, skutki dla wszystkich mogą być katastrofalne.

Wczoraj około godziny 19.00 do dyżurnego słupeckiej jednostki policji wpłynęło zgłoszenie o mężczyznach, którzy przesiadywali w aucie zaparkowanym w Słupcy na ul. Traugutta i prawdopodobnie spożywali alkohol. Skierowany na miejsce patrol potwierdził fakt grupowania się wbrew ostatnio wprowadzonym przepisom dotyczącym stanu epidemii. Trzej młodzi ludzie zrobili sobie spotkanie przy alkoholu. Wszyscy zostali ukarani mandatami i poinformowani o konieczności rozejścia się.

Przed godziną 20.00 policjanci z Posterunku Policji w Zagórowie podczas służby obchodowej zauważyli na parkingu trzy młode osoby. Jak się okazało dziewczyna i dwóch chłopaków przyjechali różnymi autami w to miejsce, aby porozmawiać w grupie. Każde z nich zostało ukarane nałożeniem mandatu.

Przypomnijmy, że od środy w naszym kraju obowiązują jeszcze bardziej restrykcyjne przepisy dotyczące grupowania się i przemieszczania. Tylko bezwzględne stosowanie się do nich pozwoli w najskuteczniejszy sposób opanować stan epidemii w naszym kraju. Policjanci będą stanowczo reagować na przypadki niestosowania się do obowiązujących regulacji!

inf. KPP Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *